Установка розеток Київ

Встановлення та заміна розеток у Києві

 • Недорого та якісно
 • Будь-які райони Києва
 • Безкоштовний виїзд додому чи офісу
Майстер погодить з вами вартість телефону. Приїде в обумовлений час, оперативно та якісно проведе встановлення розеток.

Ціни на встановлення розеток


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 60 грн. Надіслати заявку

Заміна розетки

від 80 грн. Надіслати заявку

Наші найкращі майстри

Сергій

Досвід роботи — 14 років

Артем

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Досвід роботи — 8 років

Артур

Досвід роботи — 12 років

Олександр

Досвід роботи — 10 років

Встановлення розетки Київ

Без розетки неможливо уявити наше життя. Розетка, мабуть, є одним із найголовніших електричних елементів у сучасній квартирі. Щодня ми включаємо до неї чимало побутових приладів. Якщо ви хочете облаштувати ваш побут із комфортом та затишком, ви повинні обладнати приміщення достатньою кількістю розеток, які будуть розміщені на зручній відстані.

Як правило, установку (монтаж) розетки потрібно проводити на певній висоті від рівня підлоги – цей показник дорівнює 20-30 сантиметрам. Однак ви можете встановити їх на тій висоті, яку ви забажаєте. Різні прилади можуть включатися до спеціалізованих розеток, які зможуть витримати різні навантаження. Подібні моделі відрізняються підвищеним захистом від перенапруги. Підбираючи місце для розетки, ви повинні пам'ятати про те, що вона має бути розташована далеко від опалювальних елементів та систем водопостачання.

Як правило, установка або заміна розетки проходять двома способами, які ми можемо назвати основними. Це прихований та відкритий методи. Прихований спосіб застосовується для встановлення прихованої проводки: подібна система існує у житлових приміщеннях, ділових офісах, магазинах. Відкритий спосіб застосовується при монтажі відкритої проводки: у технічних та виробничих приміщеннях.

Якщо ви вибрали варіант прихованої проводки, то приготуйтеся до того, що розетки будуть знаходитися не на, а в стіні - буде видно тільки лицьову частину розетки. А ось відкритий варіант електропроводки робить розетку видимою.

Всі розетки, що знаходяться сьогодні у виробництві, мають контакт для третього заземлюючого контакту. Існують окремі варіанти. Так, у дитячих кімнатах найкраще встановлювати розетки зі спеціалізованими шторками, що закривають доступ у вхідний отвір. У ванній найкраще проводити установку розетки, оснащеної захистом від впливу вологи. Крім того, випускаються спеціальні розетки для перепадів температур, погодних впливів.

Установкою розеток у Києві краще не займатися самостійно. Доручіть це професіоналам. Виклик майстра-електрика по Києву безкоштовний!

Наші переваги
 • Якісні матеріали
  Якісні матеріали
  Кожній людині відомо, що хороший ремонт багато в чому залежить від якісних матеріалів. Матеріали, які ми радимо, вже неодноразово перевірені нами ж у різних ремонтах. Крім того, ми можемо провести ремонт з вашими матеріалами.
 • Майстри вузької спеціалізації
  Професійні майстри
  Ми відбираємо до нашої компанії лише висококваліфікованих фахівців, з багатим досвідом та відмінними навичками ремонтних робіт. Крім того, вони використовують якісні сучасні інструменти. Тому ремонт буде проведено на найвищому рівні.
 • Робота без передоплати
  Робота без передоплати
  Для зручності клієнтів ми не беремо передплату за ремонтні послуги. Розрахунок відбувається лише після закінчення виконаних робіт, у встановлені терміни.
 • Пакет безкоштовних послуг
  Пакет безкоштовних послуг
  У будь-якого сервісу високого рівня деякі послуги надаються безкоштовно, оскільки гарний настрій клієнта та позитивні відгуки для нас мають велике значення: більше половини клієнтів приходять до нас за порадою своїх друзів та родичів.