Телемайстер

Телемайстер у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт телевізорів з ЕПТ (кінескоп)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
До 20" від 180 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 25" від 230 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 25" до 29" від 250 грн. + запчастини Надіслати заявку
Від 30" і більше від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт LCD та LED телевізорів (жк телевізори)

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 100 грн.
До 20" від 200 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 29" від 250 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 30" до 39" від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 400 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 500 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт плазмових та проекційних телевізорів

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 200 грн.
до 40" від 450 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 600 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 800 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Телемайстер додому

Можливо, ви помітили, що ваш телевізор включається довше, ніж зазвичай? На екрані з'являються смуги, бриж чи мерехтіння? Можливо, телевізор перестав подавати ознаки життя? У будь-якому з цих випадків не поспішайте викидати техніку на смітник.

Ваші проблеми з неслухняною технікою зможе вирішити досвідчений телемайстер, який приїде до вас додому. Звернувшись до нашого спеціаліста, ви зможете оцінити всі плюси комплексного підходу за прийнятною ціною. Якщо ваш телевізор наказав довго жити, не засмучуйтесь! Наш майстер готовий приїхати за першим вашим дзвінком. Він полагодить ваш телевізор на вигідних для вас умовах, поки ви сидітимете на кухні і пити чай.

Наші основні переваги: ​​низькі ціни, унікальний набір спеціальних інструментів для діагностики та ремонту, а також багаторічний досвід вирішення подібних проблем. Як тільки ви залишите заявку на ремонт, наш майстер в короткий термін прибуде до вашого офісу, квартири, заміського будинку.

Спеціаліст проведе ретельну діагностику техніки, і вкаже, де стався збій або перегорання елементів телевізора. Власник техніки отримає інформацію про можливі шляхи ремонту та вибере найбільш зручний та вигідний для себе варіант.

Користуючись нашою послугою «телемастер додому», ви заощадите свій час, сили та кошти. Вам не доведеться тягнути непідйомний вантаж до майстерні, а потім його забирати назад через кілька днів. Наш майстер приїде до вас додому безкоштовно, вам потрібно буде сплатити лише витратні матеріали та послугу з ремонту техніки.

У нашому арсеналі є величезна кількість запчастин. Ми маємо витратні матеріали на будь-який гаманець: від оригінальних імпортних матеріалів до недорогих аналогів вітчизняного та китайського виробництва. Замовник має право вибрати ті комплектуючі, які влаштовують його за якістю та ціною.

Наші майстри гарантують, що після ремонту ваш телевізор 100% довгі роки працюватиме без збоїв. Не пропустіть можливість вирішити свої проблеми з технікою за кілька годин. Замовте послугу «телемастер додому» і наш спеціаліст виїде до вас негайно.

Дослідні спеціалісти нашої компанії працюють з телевізорами марки LG, Samsung, Sony, Sharp та іншими. Наша фірма пропонує послуги з ремонту телевізорів та моніторів різних років випуску незалежно від виду пристрою (це може бути ламповий кінескоп, «плазма», LED, LCD). Від вас потрібно лише повідомити характеристики вашої моделі техніки, а решту зробимо ми.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.