Ремонт телевізорів

Ремонт телевізорів у Святошинському районі

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт телевізорів з ЕПТ (кінескоп)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
До 20" від 180 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 25" від 230 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 25" до 29" від 250 грн. + запчастини Надіслати заявку
Від 30" і більше від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт LCD та LED телевізорів (жк телевізори)

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 100 грн.
До 20" від 200 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 29" від 250 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 30" до 39" від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 400 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 500 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт плазмових та проекційних телевізорів

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 200 грн.
до 40" від 450 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 600 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 800 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт телевізорів у Святошинському районі(Нивки, Академмістечко, Борщагівка)

Наявність телевізора є обов'язковою для будь-якого будинку, саме тому його поломка спричиняє безліч негативних емоцій. Якщо ваш пристрій вийшов з ладу, вам потрібно обов'язково звернутися за допомогою до фахівців. Здійснити ремонт такого складного побутового приладу досить важко, адже для цього потрібно не тільки мати певні навички, а й мати спеціальне обладнання. Майстри нашої компанії із задоволенням допоможуть вам вирішити будь-яку несправність з телевізорів незалежно від складності проблеми та типу телевізора, чи то РК, плазма чи LED. Більш того, звернувшись до нас, вам не потрібно буде вести свій пристрій у сервіс, наші фахівці самі приїдуть до вас додому з усіма необхідними інструментами та комплектуючими. Багато в чому це і зумовлює популярність нашої компанії в Солом'янському районі, в тому числі і на Відрадному, Караваєвих Дачах та Жулянах. Щоб викликати майстра до себе додому, вам потрібно здійснити лише один телефонний дзвінок і відповісти на кілька запитань оператора, після чого наш спеціаліст незабаром вже опиниться у вас на порозі.

На самому початку XXI століття відбулася територіальна реформа, яка дала початок новому району – Солом'янському. Зараз він входить до найбільших центральних районів, а проживають там майже 350 тисяч осіб. Його характеризує розвинена транспортна система, а також велика кількість промислових та навчальних організацій.

Поступово розвиваючись, Солом'янський район забудовувався багатоповерховими будинками, проте не надто хороші комунікації, особливо це стосується перебоїв з електрикою та стрибками напруги, призводять до проблем із побутовими приладами. Це стосується і телевізорів, які також чутливі до цих факторів, вони виходять з ладу і їм потрібний ремонт. Останнім часом однією з популярних послуг, які надає наша компанія, став виїзд фахівця до вас додому, що дозволить ремонт здійснити без відвідування сервісу. Це дозволить заощадити багато часу, адже, незважаючи на розвинену транспортну систему, наявність пробок у Солом'янському районі залишає бажати кращого. Наші майстри обслуговують весь район, у тому числі вулиці Федьковича, Ушинського, Газову, Архітектурну, Фурманова та Чоколівський бульвар.

Також серед важливих переваг нашої компанії можна відзначити наявність гарантії на проведений ремонт.

Телевізори, як і інша побутова техніка, досить часто схильні до поломок. Причин може бути багато, починаючи від проблем із напругою, закінчуючи неправильною експлуатацією. У будь-якому випадку найчастіше з ладу виходять блок живлення або блок управління, полагодити які самостійно вам навряд чи вдасться. Тому рекомендуємо вам звернутися за допомогою до професіоналів. Наша компанія здійснює швидкий та якісний ремонт телевізорів прямо у вас вдома. Це дозволить вам уникнути тривалих походів у сервіс разом із важким побутовим приладом, наші майстри самі приїдуть до вас додому разом із усіма необхідними інструментами та комплектуючими.

Наші фахівці зроблять ремонт телевізорів будь-якої складності в будь-якій частині Святошинського району, будь то Борщагівка, Південна, Микільська або Михайлівська Борщагівка, Нивки, Академмістечко, Відрадний, Біличі< /strong> або будь-який інший мікрорайон. Для виклику фахівця вам потрібно здійснити всього один телефонний дзвінок, відповісти на пару питань оператора про вашу модель телевізора і про несправності, що спостерігаються. Після цього вам залишається лише дочекатися майстра. Не бійтеся, це не займе багато часу, ми завжди оперативно опрацьовуємо всі заявки, тому наш працівник приїде до вас у день вашого звернення. Наші майстри – професіонали своєї справи, тому ми легко можемо гарантувати якість ремонту не тільки на словах, тому всі наші клієнти отримують офіційну гарантію на всі види робіт.

Цей район був заснований на самому початку XXI століття, після територіальної реформи, а розташований він у південно-західній частині міста. У Святошинському районі мешкає велика кількість людей, адже його площа перевалює за 100 квадратних кілометрів. І, звичайно, люди користуються побутовою технікою, і зокрема телевізорами, які періодично вимагають ремонту. З цими проблемами вже досить давно людям успішно допомагає наша компанія. Наші майстри вже не раз рятували мешканців району, найчастіше їм доводилося працювати на проспектах Перемоги та Академіка Корольова, а також на проспектах Палладіна, Вернадського та Кольцова, проте наші майстри обслуговують й інші вулиці, що знаходяться у Святошинському районі.