Ремонт LED та LCD телевізорів вдома

Ремонт плазмових телевізорів у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей плазмових телевізорів
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт плазмових та проекційних телевізорів

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 200 грн.
до 40" від 450 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 600 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 800 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт плазмових телевізорів

У тому випадку, якщо ваш плазмовий телевізор зламався, ви можете замовити виїзд майстра в нашому сервісному центрі. Це дозволить вам зберегти багато часу на дорогу, нервів, витрачених у пробках і грошей, які ви могли б заробити за час поїздки в майстерню.

Наш же майстер приїде до вас у чітко обумовлений час та відремонтує телевізор. А якщо ви працюєте вдома, то вам не доведеться відриватися від роботи або ламати свій денний графік.

Майстри мають все обладнання, необхідне для повноцінного ремонту плазмового телевізора вдома або в майстерні.

Основні несправності плазмових телевізорів

Наша компанія у Києві надає послуги з ремонту побутової техніки від провідних виробників. Головний напрямок нашої діяльності – ремонт плазмових панелей та телевізорів.

Щоб якісно відремонтувати плазмовий телевізор, необхідний напрацьований досвід та спеціальні навички – все це є у наших співробітників.

Плазмові панелі та телевізори часто виходять з ладу при перепадах напруги у квартирі, також «плазма» може пошкодитися від впливу тварин або комах.

Порушення в роботі плазмових телевізорів та панелей може статися не тільки через фізичну дію. Дає збої та електронна начинка техніки: дешифратор сигналів, блок живлення та «X-Y» модулі, пошкоджується телевізійна плата.

Плазмовий телевізор під час роботи споживає велику кількість електроенергії, тому найчастіше поломка техніки пов'язана з перегріванням блоків. Для охолодження телевізора в його корпус вбудовується вентилятор. Якщо вентилятор починає видавати нехарактерний йому шум, отже, він вийшов з ладу.

Для вирішення цієї проблеми вам потрібно терміново звернутися до телемайстра. Найменше зволікання може призвести до перегріву техніки, ускладнення ремонту та значного подорожчання ремонту.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.