Ремонт LED та LCD телевізорів вдома

Ремонт кінескопних (ЕЛТ) телевізорів у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей кінескопних телевізорів
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт телевізорів з ЕПТ (кінескоп)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
До 20" від 180 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 25" від 230 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 25" до 29" від 250 грн. + запчастини Надіслати заявку
Від 30" і більше від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт кінескопних телевізорів

Кінескопні телевізори не здають своїх позицій. Хоча магазини вже наповнені плазмовими панелями, «кінескопники» продовжують справно працювати в наших будинках. Але, на жаль, вони інколи ламаються. Що робити, якщо це сталося, але ви не маєте можливості самостійно відвезти телевізор у ремонт? Викидати його на звалище? Ні! Зателефонуйте нам і незабаром апарат повернеться до життя. Причому вам для цього навіть не доведеться виходити з дому! Майстер сам приїде до вас і проведуть ремонт телевізора.

Прекрасно навчені та вельми кваліфіковані майстри легко впораються з будь-якою поломкою. З собою вони мають весь необхідний інструментарій та запасні частини, які можуть вирішити 99% поломок. Якщо ж з телевізором щось зовсім рідкісне, то майстер може або забрати пристрій із собою або самостійно з'їздити в ремонтну майстерню і привезти деталь, що бракує. Таким чином, вам не доведеться особисто носити важкий телевізор і витрачати власний час на поїздки в ремонтну майстерню.

Особливості ремонту кінескопних телевізорів

Сучасні кінескопні телевізори оснащені системою керування. Розумна система обробляє інформацію, яка від основних блоків приладу. Якщо якийсь елемент виходить із ладу, система розпізнає це та відключає телевізор. Також, техніка має панель із сигнальною лампочкою, яка спалахує при виникненні поломки. Подібна контрольна система полегшує діагностику та пошук поломки, але вона встановлюється не в кожну модель техніки.

Телевізори з кінескопом відрізняються великою кількістю деталей, кожна з яких може вийти з ладу. Розпізнати пошкоджений елемент досить важко людині, яка не має спеціальних навичок та знань. Наші майстри працюють з кінескопною технікою багато років, вони добре знають особливості ремонту таких приладів. Майстри можуть швидко визначити та усунути причину поломки.

Поширені несправності ЕЛТ телевізорів:

 • Збій у роботі блоку живлення.
 • Вихід з ладу кадрової розкладки.
 • Вихід з ладу малої розкладки.
 • Поломка відеопроцесора (зображення втрачає один або всі кольори).
 • Збій у роботі тюнера або радіоканалу (спотворюється відтворення звуку, з'являється бриж на екрані).

Відповідно до статистики, у багатьох випадках, ремонт телевізора ЕЛТ можна провести вдома. Незважаючи на те, що деякі моделі кінескопних телевізорів вже давно перестали випускати, наші фахівці знайдуть запасні частини та елементи для їх ремонту. У зв'язку з цим навіть найскладніший ремонт приладу не триватиме надто довго. Ціна ремонту залежатиме від діагоналі екрану та вартості деталі, яку потрібно замінити.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.