Ремонт LED та LCD телевізорів вдома

Ремонт LED та LCD телевізорів у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей рідкокристалічних тв
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт LCD та LED телевізорів (жк телевізори)

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 100 грн.
До 20" від 200 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 29" від 250 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 30" до 39" від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 400 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 500 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт ЖК телевізорів вдома

Якщо ваш рідкокристалічний (LED, LCD) телевізор перестав показувати, то це зовсім не означає, що його потрібно нести на звалище. Адже повернути його до життя можливо! І це легко можуть зробити наші майстри. Але до нас ви можете звертатися не тільки в тому випадку, якщо телевізор перестав працювати. Висококваліфіковані майстри допоможуть вам також у низці інших випадків:

• Телевізор не слухається пульта керування. Справа може бути не в самому пульті дистанційного керування, а в телевізорі. І причин може бути безліч;
• Картинка на телевізорі майже не видно або її зовсім немає;
• Не йде звук із телевізора;
• Зображення каламутне, поганий сигнал або картинка зрушена убік;
• Меню відображається некоректно;
• Будь-які інші несправності.

Наш майстер приїде до вас додому, тим самим не лише звільняючи ваш час, а й допомагаючи зберегти значні суми. Порахуйте скільки грошей ви могли б заробити за той час, що витратили б на дорогу в сервісний центр і з нього?

Наша компанія займається післягарантійним ремонтом телевізорів у місті Київ. Наші фахівці готові надати послуги з ремонту техніки будь-яких моделей від усіх виробників. Кваліфіковані фахівці займаються ремонтом телевізорів не один рік, тому їм посильні завдання будь-якої складності. Накопичені знання та досвід дозволяють телемайстрам реанімувати техніку будь-якої марки. Якщо ми беремося за роботу, то виконуємо її якісно, ​​на найвищому рівні.

У нашій компанії працюють тільки професіонали, тому кожен етап робіт, від діагностики до закінчення ремонту, виконується з гарантією якості.

Нове обладнання, закуплене нашою компанією, дозволяє реанімувати не тільки плазмові, а й рідкокристалічні телевізори.

Також наші майстри якісно ремонтують LED телевізори. Під час ремонту обов'язково проводиться профілактика модулів, що включає пропаювання та чищення компонентів друкарського монтажу. Профілактичні роботи знижують ризик поломки телевізора найближчими роками. Якщо виникне потреба, наші спеціалісти проведуть відновлення модулів ТБ. Ця операція, як правило, не проводиться іншими компаніями, які пропонують просто замінити блок живлення. Реставрація модулів коштує значно дешевше, ніж заміна елементів.

Для фахівців нашої компанії не є проблемою найскладніші види робіт: відновлення блоку живлення, заміна матриці, відновлення відеовходу та модуля управління. Усі роботи проводяться із гарантією якості.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.