Ремонт телевізорів

Ремонт телевізорів у Подільському районі

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт телевізорів з ЕПТ (кінескоп)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
До 20" від 180 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 25" від 230 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 25" до 29" від 250 грн. + запчастини Надіслати заявку
Від 30" і більше від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт LCD та LED телевізорів (жк телевізори)

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 100 грн.
До 20" від 200 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 29" від 250 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 30" до 39" від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 400 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 500 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт плазмових та проекційних телевізорів

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 200 грн.
до 40" від 450 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 600 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 800 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт телевізорів у Подільському районі (Поділ, Виноградар, Куренівка)

Якщо ваш телевізор вийшов з ладу, то вам негайно необхідно здійснити його ремонт. Рекомендуємо вам звернутися за допомогою до наших фахівців, які забезпечать відмінний результат робіт, незалежно від складності проблеми та типу телевізора. Майстер, що працює в нашій компанії, сам приїде до вас додому, відразу після вашого дзвінка, і здійснить швидкий і якісний ремонт вашого приладу. Наші спеціалісти працюють по всьому Подільському району міста Києва, здійснюючи ремонт холодильників належної якості. Їм легко вдасться відновити БП, а також центральну плату, що відповідає за управління і зробити заміну будь-якої іншої деталі в телевізорі.

Поділ – це один із старих районів Києва, який має значну площу, а також населення майже 200 тисяч осіб. До його складу входять безліч різних суб'єктів: Вітряні гори, Петрівка, Контрактова площа, Виноградар, Рибальський острів, Куренівка, Квітникарство, Синьоозерний, Мостицький та ін.

Навіть, незважаючи на те, що транспортна система в районі розвинена досить широко, це стосується і метро, ​​що проходить там, і великих транспортних розв'язок, перевозити великий побутовий прилад у сервіс дуже незручно. Саме тому ми надаємо послугу ремонту телевізора вдома в Подільському районі, адже ми дбаємо про наших клієнтів і не хочемо, щоб вони мучилися в тісному вагоні метро з величезним телевізором у руках. Не кажучи вже про те, що для багатьох привести телевізор у сервіс просто неможливо. Все, що потрібно від вас, це зробити один дзвінок зі свого телефону, і вже за кілька годин майстер сам приїде до вас на власному транспорті та усуне поломку вашого телевізора. Наші фахівці найчастіше отримують виклики з вулиць Оболонської, Набережно-Лугової, Покровської, а також з Андріївського узвозу, Поштової площі та з провулків Спаського та Фролівського, проте наші майстри готові виїхати й до іншого місця Подільського району.

Серед наших працівників можна зустріти тільки висококваліфікованих фахівців, які не тільки надають належний рівень сервісу, а й сумлінно ставляться до своєї роботи, саме тому ми з легкою душею надаємо офіційну гарантію на всі наші роботи, на відміну від багатьох аналогічних компаній.