Ремонт телевизоров

Ремонт телевізорів Лівий берег

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт телевізорів з ЕПТ (кінескоп)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
До 20" від 180 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 25" від 230 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 25" до 29" від 250 грн. + запчастини Надіслати заявку
Від 30" і більше від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт LCD та LED телевізорів (жк телевізори)

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 100 грн.
До 20" від 200 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 29" від 250 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 30" до 39" від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 400 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 500 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт плазмових та проекційних телевізорів

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 200 грн.
до 40" від 450 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 600 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 800 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт телевізорів на Лівому березі Києва

Ми пропонуємо послуги з ремонту телевізорів на лівому березі Києва. Наші телемайстри мають за плечима великий досвід з ремонту техніки будь-яких видів та брендів. Наша компанія займається ремонтом телевізорів будь-якого року виробництва. Фахівці можуть полагодити телевізори з рідкокристалічним екраном, плазмові панелі, LCD, LED, крім того, майстри реанімують старі кінескопні телевізори. У нас передбачено виїзд додому клієнта. Якщо поломка складна, майстер відвезе телевізор до майстерні для діагностики на сучасному обладнанні.

Послугою «ремонт телевізора» рано чи пізно доводиться користуватися кожному власнику техніки. Незважаючи на те, що виробники техніки обіцяють сто років життя вашому приладу, він може вийти з ладу будь-якої миті. Знос телевізора збільшується рік у рік, і деталі починають перегорати одна за одною.

Але не тільки запчастини можуть бути виною поломки вашого телевізора. Збій може статися в материнській платі чи блоці живлення. Діагностику та лікування цих складних елементів телемайстер може зробити вдома, застосувавши спеціальний інструмент. На несправність техніки в першу чергу вказують на екрані перешкоди: це можуть смуги, бриж, мерехтіння, зображення може зовсім пропасти. Таку несправність самому не відремонтувати, екран не показуватиме краще, ніж колись, якщо ви просто покрутите антену або постукайте по корпусу. У разі поломки краще звернутися до досвідченого фахівця.

На лівому березі Києва ремонт побутової техніки має певну особливість. Найчастіше техніка перестає працювати в результаті стрибків напруги в електричній системі. Плюс до цього, починають мерехтіти екрани телевізорів у будинках, які знаходяться недалеко від об'єктів, що будуються. Щоб ваша техніка не вийшла з ладу раніше часу, використовуйте блоки живлення, що забезпечують захист від стрибків все. Від різких стрибків напруги допоможе спеціальний захист, який автоматично відключає живлення телевізора при підвищенні напруги в мережі до 240В і при зниженні його нижче 180В.

Наш сервісний центр надає послуги з ремонту телевізорів у всіх районах, розташованих на лівому березі Києва. Не залишаться без нашої допомоги і мешканці передмістя.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.