Ремонт телевізорів вдома

Ремонт телевізорів LG у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей LG
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт телевізорів з ЕПТ (кінескоп)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
До 20" від 180 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 25" від 230 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 25" до 29" від 250 грн. + запчастини Надіслати заявку
Від 30" і більше від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт LCD та LED телевізорів (жк телевізори)

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 100 грн.
До 20" від 200 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 29" від 250 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 30" до 39" від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 400 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 500 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт плазмових та проекційних телевізорів

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 200 грн.
до 40" від 450 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 600 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 800 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт телевізорів LG

На сьогоднішній день телевізори вже перестали бути простими «зведеннями новин». Тепер це повноцінні комбайни, які з легкістю як покажуть безпосередньо телевізійні канали, так і відобразять інтернет-сторінки з усім необхідним функціоналом. Саме таке нагромадження функцій і можливостей робить систему «з рівноваги» і призводить до частих поломок сучасних телевізорів. На сьогоднішній день найбільших успіхів досягли майстри з корпорації LG. Вони створили таку систему, яка працює стабільно та без частих збоїв. Але і у їхніх телевізорів трапляються поломки.

У зв'язку з тим, що LG примудрилися «впхнути» у свої телевізори всілякі перетворювачі картинки в стерео, модулі wi-fi, медіаплеєри та серфери інтернету, за їх ремонт береться далеко не кожна майстерня. Це дуже складний та відповідальний ремонт. А у зв'язку з тим, що кваліфікованих фахівців, які могли б розібратися в подібній складній техніці не так багато, відремонтувати такий телевізор дуже проблематично. Точніше, не відремонтувати, а знайти майстра, який би телевізор полагодив, а не поламав ще більше.

Ми надаємо послуги з ремонту телевізорів LG будь-якої складності. У нашому сервісному центрі зібралися найкращі майстри, яким байдуже, що саме вийшло з ладу у вашому телевізорі. Вони просто знайдуть несправність та усунуть її. Величезний досвід у ремонті подібної техніки та регулярні відвідування курсів підвищення кваліфікації дозволяємо спеціалістам легко орієнтуватися у поломках та методах їх усунення.

До того ж хочемо відзначити наші ціни та сервіс. Ми не здираємо з вас «три ціни». Кожен ремонт вам виллється в чесну вартість. Тому ми нерідко чуємо вигуки здивування, що ремонт у нас занадто дешевий. Повторимо ще раз: ми беремо чесну ціну без жодних прихованих комісій та додаткових платежів. Наш же сервіс у тому, що працюємо так: приїжджає майстер і забирає телевізор у сервісний центр; після цього проводиться повна діагностика і майстер телефонує вам, щоб узгодити вартість ремонту. Або ж другий варіант: майстер приїжджає до вас і весь ремонт телевізора LG виробляє прямо у вас вдома. Зручно, чи не так?

Також ми є офіційно зареєстрованою сертифікованою організацією. Це дозволяє вам бути впевненими в тому, що ми не встановимо у ваш телевізор «сірі» запчастини, які мають невідоме походження. Також ми даємо гарантію на відремонтовану або замінену деталь.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.