Ремонт телевізорів

Ремонт телевізорів у Деснянському районі

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт телевізорів з ЕПТ (кінескоп)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
До 20" від 180 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 25" від 230 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 25" до 29" від 250 грн. + запчастини Надіслати заявку
Від 30" і більше від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт LCD та LED телевізорів (жк телевізори)

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 100 грн.
До 20" від 200 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 29" від 250 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 30" до 39" від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 400 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 500 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт плазмових та проекційних телевізорів

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 200 грн.
до 40" від 450 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 600 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 800 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт телевізорів у Деснянському районі (Троєщина, Лісовий масив, Воскресенка, Биківня)

Так само як і жителі інших київських районів, мешканці Деснянського району теж користуються телевізорами, які, на жаль, періодично виходять з ладу та потребують ремонту. Якщо ви хочете отримати не тільки швидкий та якісний ремонт вашого телевізора, але й офіційну гарантію на виконану роботу, то вам потрібно звернутися за допомогою саме до нашої компанії. Нашим майстрам під силу впоратися із проблемою будь-якої складності, бо всі вони справжні професіонали своєї справи. Крім того, вам не знадобиться вести тендітний та громіздкий телевізор по київських пробках, наші фахівці самі приїдуть до вас додому з усім необхідним обладнанням та запчастинами. Якщо ви проживаєте в будь-якому з мікрорайонів Деснянського району, чи то Троєщина, Лісовий масив, Биківня чи будь-яка інша частина міста, то ми з радістю прийдемо вам на допомогу. Для того, щоб викликати до себе додому нашого майстра, вам потрібно зателефонувати в контактний центр нашої компанії або залишити заявку на сайті, після чого вам залишається лише почекати протягом декількох годин, і майстер вже буде у вас вдома. Він проведе безкоштовну діагностику вашого пристрою та, погодивши з вами всі деталі ремонту, візьметься за роботу.

Деснянський район розташувався на північному сході міста, до його складу входять безліч суб'єктів: Лісовий масив, Троєщина, Биківня, Воскресенка та інші. У районі мешкають понад 350 тисяч людей, які, звичайно ж, користуються телевізорами та іншою побутовою технікою. Техніка періодично виходить з ладу, а вести її в сервіс досить проблематично, адже попри розвинену транспортну систему тут часто бувають великі пробки. Крім того, вести великогабаритну техніку у громадському транспорті не дуже зручно, тому найкраще звернутися до компанії, яка здійснює ремонт техніки вдома. Ми надаємо подібні послуги вже досить давно, нам вдалося допомогти багатьом родинам з Биківні, Лісового масиву та інших мікрорайонів. Найчастіше нашим спеціалістам доводилося працювати на вулицях: Милославській, Закревському, Драйзері, Каштановій, Бальзаку, Цвєтаєвій, Радунській, Миколаєві, а також на проспектах Лісовому та Маяковському.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.