Ремонт телевізорів

Ремонт телевізорів у Дарницькому районі

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Оперативний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт телевізорів з ЕПТ (кінескоп)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
До 20" від 180 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 25" від 230 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 25" до 29" від 250 грн. + запчастини Надіслати заявку
Від 30" і більше від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт LCD та LED телевізорів (жк телевізори)

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 100 грн.
До 20" від 200 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 29" від 250 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 30" до 39" від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 400 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 500 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт плазмових та проекційних телевізорів

Вигляд робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 200 грн.
до 40" від 450 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 600 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 800 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 60% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт телевізорів у Дарницькому районі (Позняки, Харківський масив, Бортничі, Осокорки)

Погодьтеся, перевезення непрацюючого телевізора в сервіс, хай навіть і не дуже великого, дуже скрутне, особливо якщо це стосується великого міста з великою кількістю пробок. Саме тому в наш час однією з найпопулярніших послуг є ремонт техніки на дому, в тому числі це стосується телевізорів. Наша компанія надає такі послуги, нашим майстрам під силу вирішити будь-яке завдання, пов'язане з поломкою телевізора, до того ж вони працюють з усіма типами та моделями. Серед переваг роботи з нами можна відзначити безкоштовну діагностику, а також гарантія на виконану роботу. Ми можемо собі дозволити давати офіційну гарантію, адже у нас працюють лише справжні професіонали, які для роботи використовують лише оригінальні деталі та перевірене обладнання.

Як правило, причинами поломки є неправильне поводження з побутовим приладом або перепади напруги, які, на жаль, так часто трапляються в Дарницькому районі. Наші фахівці охоплюють весь район, і навіть його найвіддаленіші частини, вони з радістю приїдуть до будь-якого з мікрорайонів, чи то Харківський масив, Осокорки, Бортничі та Позняки.

Дарницький район Києва починає свій відлік з 1935 року, зараз у ньому проживає понад 300 тисяч людей. Інфраструктура в районі розвинена досить серйозно, це і транспортні магістралі та метро, ​​також можна відзначити велику кількість промисловості та розвинену будівельну галузь. Велика кількість пробок у даному районі не дозволяє людям вільно переміщатися районом, саме тому вкрай затребувана послуга ремонту побутової техніки вдома, що дозволяє не витрачати час на дорогу до сервісного центру. Це стосується і Червоного хутора, Бортничої, Оскорок, Поздняків та багатьох інших частин Дарницького району.

Для того, щоб викликати спеціаліста по телевізорах до себе додому, вам потрібно здійснити всього один телефонний дзвінок, пройде зовсім небагато часу і майстер вже стоятиме у вас на порозі. Він обов'язково проведе повну діагностику вашого приладу, яка буде для вас абсолютно безкоштовною, і після погодження з вами здійснить швидкий та якісний ремонт вашого телевізора прямо у вас вдома. Наші майстри висококваліфіковані фахівці, тому для них не складе труднощів усунути навіть складну проблему, яка тільки може виникнути з будь-якою моделлю телевізора. Дзвоніть нам у будь-який час, і ми повернемо до життя ваш телевізор.