Не працює віджимання в пральній машині

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Чому не працює віджимання в пральній машині?

Нерідко пральні машини перестають віджимати білизну. Здається, що зараз дістанеш випрані й віджаті речі, але ні — з барабана витягується мокра грудка. Чому це відбувається?

Пральна машина не віджимає білизну з кількох причин. І найпоширеніша з них – це засмічення зливного отвору. Тобто вся вода, яка має йти з ємності з речами, залишається всередині. Причин може бути кілька. І насамперед треба запідозрити надто жорстку воду. Домішки, що містяться в ній, дуже люблять засмічувати зливний отвір і трубку, що відводить воду. Її чистка дуже складна і вимагає застосування особливих хімічних добавок, що руйнують наліт, але дбайливо ставляться до металу та пластику. Подібне обслуговування краще проводити майстру. Самостійні спроби відбити накип гострим металевим предметом ведуть до поломки системи. Також подібне засмічення може викликати шматочок тканини, що забився в зливний отвір. У цьому випадку потрібно відкрутити шланг і прочистити його металевим дротом середнього діаметра. Але робити це потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити трубу.

Друга причина – це поломка модуля електронного керування апаратом або сенсора вологості. Обидва випадки також можуть бути відремонтовані лише майстром. Самостійні події тут не застосовні. Поломка модуля управління має бути діагностована за допомогою комп'ютера та спеціальних програм, а останніх, як правило, у обивателів вдень з вогнем не знайдеш.

Ще однією причиною того, що пральна машина перестала віджимати, може бути поломка двигуна барабана. У цьому випадку апарат просто не подаватиме жодних ознак життя. Майстер досить швидко зможе впоратися з цією неприємністю, замінивши щітки на електромоторі або ремонт самого мотора. Причому проходить ця робота прямо у вас вдома без транспортування пральної машини в сервіс.

Ми надаємо послуги з відновлення працездатності пральної машини будь-якої складності. Якщо вона раптом перестала віджимати білизну, то вам досить просто звернутися до нас і вже найближчим часом майстер все виправить. До речі, коли ви побачите прайс на виконану роботу, ви будете чимало здивовані. І насамперед це подив буде приємним. Наші ціни одні з найкращих у місті.