Тече вода з пральної машини

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Варианты устранения поломки

Вид работ Цена
Вызов и диагностика (при ремонте) 0 грн.
Вызов и диагностика (при отказе от ремонта) 100 грн.
Замена/чистка фильтра от 180 грн. Отправить заявку
Замена сливного шланга от 220 грн. Отправить заявку
Замена сливного насоса (не сливается вода) от 200 грн. Отправить заявку
Замена уплотнителя (манжеты) от 200 грн. Отправить заявку
Замена подшипника (гремит во время отжима) от 360 грн. Отправить заявку
Наши преимущества
 • МЕГА гарантия — страховка на 1 год
  Гарантия 100%
  Гарантия — это наша страховка отремонтированной техники. Гарантия покрывает все неисправности, которые могут случиться с отремонтированным оборудованием в течение установленного периода.
 • Срочный ремонт
  Срочный ремонт
  В 80% ситуаций ремонт и диагностика выполняются в течении 1 часа в вашем пристутствии. 20% случаев — более сложные неисправности, ремонт которых займет больше времени.
 • Запчасти для любых моделей
  Наличие запчастей
  Мы сможем достать практически любые детали для исполнения ремонта. Используются только фирменные, надежные запчасти.
 • Абсолютный контроль качества
  Абсолютный контроль качества
  Мы постоянно контролируем качество ремонта наших мастеров. Если вам что-то не понравилось — жалуйтесь, примем срочные меры. В любой ситуации можете написать в отдел качества.
 • Гарантия конфиденциальности
  Гарантия конфиденциальности
  Вы можете не переживать за конфиденциальность и сохранность информации. В нашем сервисе учтены все меры по предотвращению утечки информации. Если вы хотите, во время ремонта носитель информации можно извлечь из устройства и передать вам.

Тече вода з пральної машини

Якщо пральна машинка почала протікати, то в першу чергу її потрібно вимкнути програмно та відключити від мережі. Причому чим раніше це буде зроблено — тим краще. Протікання - такий неприємний вид поломок, які починаються непомітно, але згодом збільшуються просто до катастрофічних розмірів. Після цього потрібно викликати нашого фахівця та дочекатися його. Він зможе правильно злити воду, щоби не влаштувати вашим сусідам знизу «вселенський потоп». Потім він виконає діагностичні та ремонтні роботи, які дозволять вам забути про протікання в пральній машинці.

Одна з найпоширеніших причин протікання в пралках полягає в тому, що всі з'єднання тут виконані з використанням гумових прокладок та ущільнювачів. Вода з нашого водопроводу та агресивні пральні порошки впливають на ці прокладки вкрай негативно. Згодом вони або розповзаються, перетворюючись на желеподібну масу або ж, навпаки, зсихаються і перестають забезпечувати необхідний рівень герметичності.

Друга причина – це знос гумок на люку пральної машинки. У цьому випадку під час прання вода потроху підтікає з-під дверцят і утворює калюжі перед апаратом. Якщо така протікання невелика - то цілком допустимо під дверцятами покласти ганчірку для збору води, щоб довести прання до кінця. Але після того, як прання буде закінчене, все одно обов'язково потрібно викликати фахівця. Справа в тому, що якщо навіть це прання пройшло нормально, то на наступній вода з-під люка може хлинути потоком. Головна причина в цьому випадку - це вихід із ладу замку або те, що ущільнювальні гумки дверцята випали зі своїх пазів.

Третє — засмічення зливальних трубок. Під час прання ниточки та шматочки матерії іноді відокремлюються від одягу та потрапляють у зливальний канал. Якщо вони проходять через фільтр, то десь у трубках можуть зібратися в грудку, яка перешкоджатиме проходженню води. Тиск, який створюється в трубці між зливною помпою та засміченням, нерідко вириває труби з їх кріплень. У цьому випадку відразу на підлозі з'являється велика калюжа. У жодному разі не наступайте на неї! Знеструмте квартиру в електричному щитку і тільки після цього вимкніть пральну машину з розетки. Справа в тому, що в даному випадку вода може потрапити на не ізольовану частину дроту або електричної частини пральної машини та вода, розлита перед пральною машиною буде під напругою. Дотик до такої калюжі може бути смертельним!