Не працює сушіння в пральній машинці

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Не працює сушіння в пральній машинці

Одна з найпоширеніших несправностей сучасних пральних машин криється у виході з ладу функції сушіння. Насправді це дуже зручно: завантажуєте в барабан апарату бруду, а витягуєте чисту та суху. Все, що вам залишиться зробити, - це тільки погладити його. Але якщо пральна машинка перестає сушити випрану білизну, то доводиться згадувати «стару школу» і розвішувати речі на мотузках на балконі. А якщо речей багато чи на вулиці зима – то мокрі речі з'являються і у квартирі. Це не дуже приємно, а тому з поломкою функції сушіння потрібно розібратися якнайшвидше.

Насамперед необхідно знати, що саме може поламатися в пральної машинці такого, після чого вона перестане сушити білизну. По суті, це може бути лише тен – нагрівальний елемент. Але якщо з ним трапляється неприємність, то він підлягає тільки заміні. Ремонт його неможливий через конструктивні особливості.

Крім цього за просушування випраної білизни відповідають і ще кілька вузлів пральної машинки, так що не варто впадати у відчай, якщо на виході ви отримуєте мокрі речі. Наш спеціаліст прямо у вас вдома зможе виявити реальну причину проблеми та оперативно вирішити її. А після ремонту ви будете приємно вражені цінником його послуг: дешевше знайти просто неможливо.

Після цього вам потрібно буде лише стежити за тим, щоб пральна машина експлуатувалася лише за інструкцією. Там написано номінальний обсяг завантаження барабана та співвідношення пральних сумішей. При виконанні всіх вимог, описаних там, ви зможете дуже значно збільшити термін експлуатації як нагрівального елемента, так і всієї пральної машини загалом.

Також наші фахівці проведуть ремонт або заміну будь-якого вузла пральної машини, що зламався. А найголовніше – вам не доведеться возити апарат у сервіс. Достатньо лише викликати майстра і всі маніпуляції будуть проведені у вас вдома!