Пральна машина стрибає під час віджимання

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Пральна машина стрибає під час віджимання

Якщо під час прання або віджиму ваша пральна машина стрибає по підлозі, видаючи при цьому жахливі звуки, то потрібно викликати майстра. Це, швидше за все, не поломка, а лише недотримання деяких правил експлуатації апарату, але найчастіше знайти причину без професійного огляду дуже складно.

Найголовнішою та найпоширенішою причиною таких «танців» пральної машини є транспортувальні болти, які не були відкручені після встановлення. Як правило, установники видаляють їх насамперед. Але іноді буває і так, що людина забуває про це і згодом апарат під час роботи стукає об підлогу, порушуючи нервовий спокій людей.

Друга причина — відсутність єдиного горизонту біля підлоги. Тобто не вирівняна підлога. Його висота під кожною з ніжок пральної машини має бути однаковою. В іншому випадку вона трястиметься і вібруватиме. Навіть регульовані ніжки не допоможуть. Їх можна зустріти в деяких моделях пральних машин: гвинти, що регулюють висоту кожного з кутів апарату.

Третє — поломка балансувального каменю. Якщо його система порушена, то пральна машина гидко вібруватиме. Причому ця поломка вкрай небезпечна через можливість повного руйнування апарату.

Деякі пробують позбутися подібних вібрацій за допомогою гумових підкладок або килимка. Але в цьому випадку пропадає тільки звук. Вібрація нікуди не подіється і продовжує так само згубно впливати на вузли апарату.

Єдине, що зможе вам допомогти в цьому випадку — це виклик кваліфікованого майстра, який визначить у чому проблема та усуне її, або ж дасть пораду, яка допоможе вирішити проблему.

Виїзд професійного ремонтника ви можете замовити у нас. Він приїде і в найстисліші терміни визначить суть проблеми та видасть кілька варіантів її вирішення. Для вас це не стане надто затратно ні за грошима, ні за часом, адже наші ціни вкрай щадні, а час вирішення кожної поломки дуже мало.