Ремонт пральних машин Samsung у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Samsung (Самсунг)
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт. Після завершення робіт надасть вам гарантію.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин Samsung (Samsung)

Пральні машини — це така сама невід'ємна частина нашого життя, як і телевізори чи газові плити. Ці незамінні апарати вже міцно оселилися в наших будинках і зараз дуже мала кількість людей продовжує прати вручну, воліючи довіряти цей процес пральним машинам. А серед цих апаратів безперечна першість у машин із горизонтальним завантаженням. Таку популярність вони заробили завдяки своїй небувалій економічність. Прання з горизонтальним завантаженням витрачають у 3 рази менше води, ніж їх товари з вертикально розташованим барабаном.

Але, наскільки б не був гарний апарат у плані зручності та економічності, всі вони рано чи пізно ламаються. І тут на допомогу приходимо ми справжні майстри своєї справи. У найкоротший термін наші фахівці відремонтують будь-яку поломку вашої пральної машини. Причому вам навіть не знадобиться для цього везти пральну машину до нас у сервіс. Натомість фахівець приїде до вас і проведе всі необхідні дії прямо у вас вдома. Ми цінуємо час наших клієнтів і тому не змушуємо вас витрачати його на перевезення пральної машини до нашого сервісного центру. Ще одна відмінна наша якість полягає в тому, що на будь-який проведений ремонт чи заміну ми даємо гарантію. Але найголовніша наша «фішка» – це невеликі ціни. Ми не встановлюємо їх надто завищеними, як це робить більшість наших конкурентів. Кожна заплачена копійка буде відпрацьована та окуплена надалі.

Найчастіше до нас звертаються з наступними поломками пральних машин Samsung:

«Померла» електроніка. Якщо екран на пральній машині перестав працювати, та й апарат ніяк не реагує на натискання кнопок, то перш ніж щось заявляти, потрібно провести діагностику схеми, що управляє. Тільки після цього майстер зможе правильно підібрати спосіб ремонту пральної машини Samsung. Така поломка є одночасно найдешевшою і найдорожчою з можливих. У першому випадку згоряє запобіжник на схемі, тоді як у другому — вся вона повністю;
• Не закриваються дверцята пральної машинки. У цьому винна ущільнювальна гумка, петлі, що перекосилися, або запірний механізм. Ремонт виходить недовгий і не надто дорогий;
• Не гріється вода. Якщо таке трапляється, то це найперша ознака поломки ТЕНу. На жаль, виробники роблять їх необслуговуваними і тому можлива тільки повна заміна нагрівального елемента;
• Не крутиться барабан пральної машинки. Найбільш поширена проблема, яка також ще й вкрай нелегка у діагностиці та виправленні. Справа в тому, що для визначення суті проблеми доводиться розбирати майже половину пральної машинки, що займає досить багато часу;
• Треснуло скло на дверцятах пральної машинки. Тут може допомогти лише заміна. А уникнути цього досить просто – перевіряйте речі, які кладете в барабан на предмет забутих у кишенях ключів, телефонів чи інших металевих та пластмасових предметів.