Пральна машинка після прання не зливає воду

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Пральна машинка після прання не зливає воду

Сучасні пральні машини - це високотехнологічні апарати, які мають у своєму складі безліч різних вузлів. Така структура самого пристрою дозволяє втілити в життя безліч різноманітних функцій та можливостей, які значно полегшують процес прання та віджимання білизни. Але водночас сам механізм втрачає у своїй надійності. Безумовно, інженери фірм-виробників намагаються зробити свої апарати якомога надійнішими, але це їм не завжди вдається. І одним із найбільш уразливих місць у пристрої будь-якої пральної машини є зливна система. Вона досить часто засмічується або з ладу виходить зливна помпа, що відкачує воду.

Засор зливальної системи

Зливна система в пральній машині складається з досить вузької трубки та невеликого отвору. Через те, що вони мають досить невеликий діаметр, часто трапляються засмічення. Це можуть бути як клаптики старих речей, що відірвалися в процесі прання або віджиму, так і нашивки, шильдики та значки, що відірвалися. Вони забиваються в зливний отвір або, що ще гірше, — у трубку і згодом на них налипають окремі ниточки, які призводять до повноцінної пробки, що перешкоджає проходу води. Ситуація дещо ускладнюється, якщо на зливному отворі стоїть фільтр. Його чистка має проводитися регулярно. Але він збереже вам чимало грошей. Адже, почистити фільтр - набагато дешевше, ніж трубку або міняти її, якщо в процесі засмічення вона була пошкоджена.

Засор зливного насоса

Зливний насос — це пристрій, який прискорює відтік води з пральної камери. Якщо говорити просто, це звичайний пропелер, який обертаючись, проштовхує воду через себе. Він також піддається засміченням. Але тут вже основну небезпеку становлять ворсинки та окремі ниточки. Вони накручуються на вісь обертання крильчатки і запобігають її руху. Згодом вона зовсім перестає обертатися, тим самим не виштовхуючи воду, а навпаки, запобігаючи її течії.

У цьому випадку потрібно розібрати половину пральної машини, щоб дістатися крильчатки і почистити її.

Ремонт засмічення зливальної системи пральної машини

Для того, щоб провести якісне чищення, необхідно, як було сказано вище, розібрати половину пральної машини. Справа в тому, що ця система тягнеться через половину апарату. І найголовніша проблема тут – не розібрати та почистити, а зібрати назад. Такий ремонт може виконати лише професійний майстер з ремонту пральних машин.

Ми готові надати вам такого майстра. Причому вам для цього потрібно буде просто подзвонити і все. Він сам приїде до вас і прочистить засмічення пральної машини. Для цього пристрій навіть не доведеться везти до сервісного центру. Це дуже сильно розвантажує ваш час. Наші ціни вам також сподобаються: вони є одні з найбільш лояльних серед усіх конкурентів.