Пральна машинка не вмикається

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Пральна машинка не вмикається

Якщо ваша пральна машинка перестала вмикатися, то найкраще викликати кваліфікованого майстра, який зможе точно визначити причину несправності. Ну а після діагностики проведе ремонт або заміну апарата, що вийшов з ладу.

Сучасні пральні машини хоч і залишаються насамперед механічними пристроями, але напхані електричними та електронними ланцюгами «під зав'язку». Внаслідок цього вони нерідко ламаються саме з цього боку. Причин може бути безліч: від банального перегорання запобіжника в блоці живлення і до відсирювання контактних доріжок на друкованих платах.

Для того, щоб не «вбити» електричні ланцюги пральної машини, досить просто зрідка проводити її профілактичне обслуговування та встановити між нею та розеткою стабілізатор напруги. Як правило, ці апарати комплектуються непоганими власними стабілізаторами та захистом від стрибків в електромережі, але в наших умовах вони часто не витримують перевантажень і згоряють.

Самостійний ремонт пральної машини загрожує проблемами: навіть заміна зовнішнього шнура електроживлення може негативно позначитися на роботі всього пристрою. Виною тому - власний опір шнура, що змінився.

Також проблема може критися і в електроніці пральної машини. В цьому випадку, як ви розумієте, заміна вилки та шнура нічого не дасть. Щоб точно визначити, що саме згоріло, потрібно провести професійну діагностику. І тут наші майстри вам допоможуть. Величезний досвід у ремонті подібних поломок дозволяє їм легко орієнтуватися в суті проблеми і так само легко проводити ремонт устаткування, що зламалося.

Викликаючи нашого майстра, ви можете бути впевнені в тому, що поломка пральної машини буде виправлена. Крім того, ми даємо гарантію на відремонтований або замінений вузол. Якщо протягом року з ним щось трапиться, то ми знову полагодимо або замінимо його для вас абсолютно безкоштовно. Для того, щоб здійснити ремонт, вам необов'язково виходити з дому: зателефонуйте нам і фахівець приїде до вас і замінить усе прямо у вас вдома! В силу величезного досвіду майстра ремонт буде проведено в найкоротші терміни. Ну а насамкінець ми приберегли найцікавіше - наші ціни. Ремонт пральної машини обійдеться вам вкрай дешево! У результаті ви отримуєте: швидкий ремонт, невеликі витрати, гарантію якості та малі витрати. Такі умови можемо запропонувати лише ми. У всіх конкурентів значно кульгає той чи інший параметр, ми ж зібрали найбільш збалансоване поєднання цих якостей!