Пральна машинка не полоскає

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Пральна машина не полоскає

Сучасні пральні машини крім своєї головної функції — прання мають ще деякі корисні можливості. Завдяки їм вам залишається тільки покласти в барабан брудний одяг, а дістати чистий, який залишиться лише погладити і можна одягати. Це досягається завдяки функціям полоскання та віджиму. Але що робити, якщо прання пройшло успішно, а полоскання не було здійснено. Для визначення причин слід уважно простежити за процесом. Найчастіше виною всьому є той факт, що пральна машина не зливає воду. Тобто під час полоскання до мильної води додається чиста, яка лише злегка її розбавляє. Порошок залишається в барабані.

У цьому випадку потрібно в першу чергу перевірити зливальну систему: фільтр, труби та помпу. Можливо, засмічився фільтр або, якщо його немає, то засмічення утворилося в самих трубах. Друга проблема набагато неприємніша. Адже, якщо засмічений фільтр, його досить легко прочистити: просто дістаньте і промийте під проточною водою, і якщо частинки тканини і бруду були видалені, його можна вичистити і руками. Якщо засорів не виявилося, то переходимо до діагностики помпи.

Зі зливною помпою дещо складніше. І тут вам вже не обійтися без кваліфікованого фахівця. Тільки він зможе не лише знайти причину поломки, а й успішно її усунути.

Для виклику кваліфікованого майстра, звертайтесь до нашого сервісного центру. Величезний досвід фахівців дозволяє легко справлятися з будь-якими поломками пральних машин. Також обов'язково слід зазначити, що ми займаємося так званим «виїзним» ремонтом. Тобто вам не доведеться везти пральну машину до нас. Майстер сам приїде до вас і проведе весь ремонт чи заміну прямо у вас вдома. Окрім цього ми надаємо послуги з ремонту пральних машин дешево. Поглянувши в наш прайс-лист, ви будете приємно здивовані невеликими розцінками на ремонт та заміну запчастин.