Пральна машина не гріє воду

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Пральна машина не гріє воду

Пральні машини, як і всі інші механізми, вимагають профілактичних оглядів та проведення робіт з підтримки працездатності. У більшості виробників прань ці заходи дуже прості та їх виконання під силу будь-якій людині, що відрізняє шліцеву викрутку від хрестової. У них входить заміна олії та підкручування деяких службових гвинтиків. Але раз на два-три роки потрібний огляд кваліфікованого фахівця, який виявить симптоми майбутніх поломок у пральних машин і вчасно їх припинить. Такі дії обходяться набагато дешевше та легше, ніж повноцінний ремонт. Щоб виконувати повний комплекс належного профілактичного обслуговування, загляньте в інструкцію. Там ця інформація має бути написана. Якщо ж там такого немає, то ці знання можна отримати у фахівців з продажу або ремонту пральних машин.

Якщо ж у вас з якоїсь причини не було можливості проводити профілактичні роботи і ваша пральна машинка перестала гріти воду, тоді вам потрібно виконати наступні дії: відключіть апарат від електромережі, вийміть з нього всі речі, дістаньте всі його документи та викличте нашого технічного фахівця. Таким чином ви заощадите багато часу і грошей. Наші ціни дуже вигідні, а ремонт відбувається безпосередньо у вас вдома.

Якщо ваша пральна машина не гріє воду, то швидше за все, причина в несправному тені. Це нагрівальний елемент, який підтримує необхідну температуру всередині прального барабана. Найголовніша його проблема полягає в тому, що ремонт його можливий у вкрай поодиноких випадках. У всіх інших цей вузол пральної машинки підлягає тільки заміні. Крім того винними можуть бути деякі інші пристрої, що входять до складу пральної машини, але це трапляється в 10% випадків.

Несправність тену можна перевірити звичайним побутовим індикатором самостійно. Але краще, якщо спеціаліст проведе всебічну діагностику пристрою. Це не займе багато часу, зате по закінченні його ви точно знатимете, що саме поламалося, а майстер зможе сказати, скільки коштуватиме ремонт.