Ремонт пральних машин на Харківському масиві

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин вдома у Києві (Харківський масив)

Поломка будь-якого побутового приладу супроводжується цілим рядом незручностей, що виникають, це, звичайно ж, стосується і пральної машини. Вона є одним з найважливіших побутових приладів у всьому будинку, адже вона заощаджує багато часу і піклується про чистоту одягу у вашому будинку. Але якщо у вас сталося нещастя, і ваша машина вийшла з ладу, то вам не варто панікувати. Практично завжди йдеться про невелику поломку, яку можна усунути досить легко. У цьому вам допоможуть фахівці нашої компанії, які радо допоможуть вам у вирішенні цієї проблеми по всій території Харківського масиву. Більш того, вам не доведеться надриватися і тягти важку пральну машинку в сервіс, на інший кінець міста, наші майстри завжди здійснюють ремонт у вас вдома.

Вам не варто турбуватися про якість послуг, адже у нас працюють лише висококласні фахівці, які використовують у своїй роботі тільки якісні інструменти та надійні комплектуючі. Все це дозволяє гарантувати найвищу якість ремонту, ваша пральна машина гарантовано прослужить вам ще багато років без нових поломок.

Якщо ви проживаєте на Харківському масиві, і вам здалося, що ваша пральна машинка подає ознаки несправності, не варто відкладати справу в довгу скриньку, сміливо викликайте нашого фахівця, інакше проблема може погіршитися . Щоб викликати нашого фахівця до себе додому, вам потрібно набрати номер телефону або залишити заявку на сайті. Ми завжди швидко реагуємо на ваші дзвінки, тому чекати майстра довгий час вам явно не доведеться. Прийшовши до вас додому, наш працівник обов'язково здійснить повну діагностику вашого приладу, щоб виявити можливі приховані несправності та визначити причину їх виникнення. Потім він обговорить з вами всі нюанси ремонту, і після вашої згоди візьметься за ремонт, який гарантовано продовжить життя вашого пристрою.