Ремонт пральних машин у Дніпровському районі

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин вдома у Києві (Дніпровський район)

Навіть найнадійніша та найдорожча техніка рано чи пізно виходить з ладу, це стосується і пральних машин. До їх поломок призводить безліч різних факторів: погана вода, перепади напруги, неправильна експлуатація. Наша компанія завжди готова прийти на допомогу, якщо у вас траплялося таке нещастя, ми беремося за вирішення дуже складних завдань, адже ми команда професіоналів, яка надає подібні послуги вже багато років. Саме наявність кваліфікованого складу співробітників, а також використання перевіреного обладнання та якісних матеріалів дозволяє нам з легкою душею давати гарантію на всі види робіт.

Якщо ваша пральна машина почала подавати перші ознаки несправності, то вам не варто відкладати справу в довгу скриньку, інакше ви можете зіткнутися з набагато дорожчим ремонтом або з покупкою нового побутового приладу. Звертайтесь до нас по телефону або залишайте заявку на сайті, вам доведеться відповісти на кілька запитань нашого фахівця, після чого наш майстер приїде до вас додому. Ми проводимо ремонт пральних машин по всьому Дніпровському району. Спочатку він здійснить діагностику вашого приладу, і, узгодивши з вами всі деталі ремонту, візьметься за роботу. Найчастіше наші фахівці зіштовхуються з несправністю нагрівального елемента та зливного шланга. Також трапляються проблеми з електронікою та порушенням герметизації барабана, що може призводити до наявності води на підлозі. Однак для наших фахівців не складе труднощів вирішити будь-яку з них, починаючи від ремонту електричного ланцюга, закінчуючи прочищенням зливних отворів. Крім того, наші майстри завжди з радістю дадуть вам кілька порад, які сприятимуть більш тривалому терміну служби вашого приладу після ремонту, адже ми завжди дбаємо про наших клієнтів. Наша компанія пропонує цілком конкурентоспроможні ціни, які, безперечно, порадують вас.