Ремонт пральних машин у Дарницькому районі

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин вдома в Києві (Дарницький район)

Без пральної машинки обходитися в побуті дуже складно, це з упевненістю підтвердять усі, хто хоч раз стикався з цією проблемою. Якщо з вами трапилося таке лихо, то саме час звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Звичайно, ви можете спробувати відремонтувати прилад самостійно, проте це під силу далеко не кожному, тому рекомендуємо викликати спеціаліста з нашої компанії.

Останнім часом знайти кваліфікованого майстра дуже не просто, адже не всі сумлінно ставляться до своєї роботи. Однак це точно не про наших професіоналів, окрім великого досвіду та якісних запчастин, наших майстрів високо цінують за порядність та відповідальне ставлення до своєї роботи. За статистикою понад дев'яносто відсотків наших клієнтів, після звернення до нас, більше не розглядають варіант скористатися послугами аналогічної компанії, оскільки якість роботи їх повністю задовольнила.

Крім того, ми завжди думаємо про зручність для наших клієнтів. Обробка заявок завжди відбувається оперативно, а час приходу майстра до вас додому вибираєте лише ви. Спеціально для вашої зручності, ми працюємо без перерв та вихідних, а територія нашої роботи не обмежується одним лише районом Дарниця, ми здійснюємо ремонт пральних машин по всьому Києву.

Для виклику фахівця вам потрібно здійснити лише один дзвінок, і вже зовсім скоро наш майстер стоятиме у вас на порозі. Для початку він проведе огляд вашого приладу та виявить усі несправності, які можуть негативно позначатися на його роботі. Після цього він погодить з вами процес подальшого ремонту і візьметься за ремонт. Причому ви обов'язково отримаєте офіційну гарантію на всі виконані роботи, адже ми впевнені як надання послуг, тому зі спокоєм можемо собі це дозволити.

Також серед переваг, які відзначають наші клієнти, можна відзначити досить низький рівень цін, що діє в нашій компанії, ми не намагаємося додатково нажитися на вас, адже найголовніше це прилади, що справно працюють. Якщо вам потрібен ремонт і ви проживаєте в Дарницькому, або в будь-якому іншому районі - сміливо дзвоніть нам!