Ремонт пральних машин Daewoo у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Daewoo
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин Daewoo

Пральні машини Daewoo, незважаючи на свій бюджетний ціновий сегмент, легко можна порівнювати з більш дорогими та розкрученими апаратами від всесвітніх корейських чи італійських брендів. Вся справа в тому, що вони добре вміють прати і мають майже однаковий набір функцій. Але найдивовижніше полягає в тому, що і за надійністю вони знаходяться приблизно на одному рівні. Тому не слухайте продавців-консультантів у магазинах, які прагнуть лише продати те, що дорожче. Якщо ви купили пральну машинку Daewoo, то будьте певні, що зробили розумний вчинок.

Але як же бути, якщо прання зламалася? У більшості випадків люди відразу ж намагаються відремонтувати її самостійно. Вкрай не радимо вам цього робити! Такі дії можуть призвести лише до ускладнень, які все одно доведеться ремонтувати у професійній майстерні. Але тоді вже вам доведеться віддати ще й за ремонт поламаних чи налаштування збитих вузлів пральної машини. Причому наробити це ви можете навіть самі того не бажаючи, просто зачепивши рукавом якусь пружинку або трохи підкрутивши гвинтик, який, здавалося б, надто відпущений.

А до кого звертатися, щоб відремонтувати пральну машинку Daewoo недорого, якісно та швидко? Звісно ж, до нас! Зауважимо без хибної скромності, що ми є найкращими. Чому ми так впевнено про це говоримо? Справа в тому, що наші майстри постійно відвідують курси підвищення кваліфікації, а також мають безперервну практику. Завдяки тому, що пральні машинки Daewoo дешеві, вони є практично у кожного. І наші ремонтники вже, що називається, набили руку на ремонті апаратів саме цього виробника.

Друга причина, через яку вам варто звернутися саме до нас – це наші ціни. Ми не обіцяємо абстрактної низької вартості ремонту. Ми говоримо, що розцінки у нас адекватні, і вони не завищені.

Третє – це вміння наших майстрів. Ми можемо без зайвої скромності сказати, що ремонтники у нас найкращі. Вони справді захоплені своєю роботою, тому роблять її не тільки на своє задоволення, а й намагаються робити це якомога якісніше.