Ремонт пральних машин Candy у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Candy
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин Candy

Пральні машини Канді здобули дуже велику популярність у нашій країні завдяки своїй доступності як у ціновому плані, так і в легкості ремонту, відповідно до його дешевизни. Дедалі більше людей купують їх. Якщо ви збираєтеся купити пральну машинку Candy, то обов'язково повинні знати, з ним вам доведеться зіткнутися в процесі її експлуатації.

Основні типи поломок пралень Candy:

 • Згоряє блок живлення. Це «лікується» простим придбанням стабілізатора напруги. Повірте, він збереже вам чимало засобів та нервів;
 • Виходить з ладу електроніка. Як правило, причина криється в «злітанні» керуючої програми. У цьому випадку її потрібно перепрохати. Це робиться нашими спеціалістами у сервісному центрі;
 • Пральна машина почала стукати. Насправді, проблема може бути абсолютно плевою: під час установки не було знято транспортувальні стопори на ніжках апарата. Але, якщо це трапилося вже через якийсь час після експлуатації, то, можливо, причина в підвісах барабана, що зламалися;
 • Зі прання тече вода. Тут причин, як правило, може бути дві: переломився який-небудь шланг або забився фільтр на водяній помпі.

У разі будь-якої поломки відразу ж дзвоніть нам. Тільки грамотна діагностика зможе правильно локалізувати причину поломки, і провести якісний ремонт пральної машини Candy. Якщо ж весь час відкладати виклик майстра «на завтра», то можна дотерпіти до того часу, коли вартість ремонту виллється не 200 гривень, а 2 тисячі. Тому викликайте майстра одразу ж, як пральна машина почала ламатися.

Звертатися ми радимо в наш сервісний центр, оскільки саме у нас працюють фахівці, за якість ремонту яких ми готові відповідати. Причому це не порожні слова, як у випадку з нашими конкурентами. Ми гарантуємо ремонт. Якщо відремонтована або замінена у нас деталь знову вийде з ладу, ми готові замінити або знову відремонтувати її. Але тепер всі витрати на цю процедуру вже повністю лягають на наші плечі. Яка ще компанія може вам таке пообіцяти?

Ще одна наша відмінна риса полягає в тому, що ми дбаємо про вас і цінуємо ваш час. Тому ми запровадили послугу «Виїзд майстра додому». Тепер не ви привозите пральну машину до нас, а наш майстер приїжджає до вас. Це заощаджує вам купу часу, сил і грошей, що витрачаються на транспортування апарату.

Запам'ятайте наші контакти і в разі чого звертайтеся саме до нашого сервісного центру з ремонту пральних машин, адже ми найкращі!