Ремонт пральних машин Brandt у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Brandt
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин Brandt

Пральні машини Brandt виготовляються у Франції і мають заслужену загальну популярність у всьому світі. Але в нас вони зустрічаються дуже рідко. Тому дуже важливо знайти такий сервісний центр, майстри якого були б в курсі, як ремонтувати поломки пральних машин Brandt. Як правило, майстри нашого міста здивовано розводять руками, побачивши диво техніки від даного виробника. Ми вирішили заповнити цю прогалину у ремонтній справі та дозволити господарям пралень від Бранд спати спокійно. Якщо з вашою пральною машинкою щось трапиться, то ви можете сміливо звертатися до нас.

Наші майстри регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, на яких зустрічаються з ремонтом найрізноманітнішої техніки. Не стали винятком і апарати Brandt. Та й у своїй практиці вони вже неодноразово зустрічалися із даними агрегатами.

Поломки пральних машин Brandt досить типові і наші майстри вже, що називається, «набили руку» на їхньому ремонті. Найчастіше ламаються:

 • Помпа. В цьому випадку з пральної машинки не йде вода;
 • Амортизатори. У цьому випадку пральна машина стукає та вібрує;
 • Апарат зовсім не вмикається. У цьому випадку слід розбиратися з електронним управлінням пральної машини. Швидше за все, річ саме в ньому;
 • Противага. Найбільш рідкісна поломка з найпоширеніших. У цьому випадку пральна машинка може просто трястись, а, навіть, почати стрибати по підлозі!

Щоб швидко позбавитися всіх цих неприємностей, звертайтеся до нашого сервісного центру, де вам допоможуть. До речі, наші майстри працюють не лише якісно та швидко, але ще й люблять дивувати своїх клієнтів низькими цінами. Так, це справді правда, відремонтувати пральну машину Brandt недорого можна! І ми – живе тому підтвердження. Але все ж таки, набагато дешевше, швидше і надійніше замовляти періодичні профілактичні огляди прання. Це виливається ще дешевше, ніж ремонт, та й апарат вам за це сповна віддячить дуже довгим терміном служби!

До речі, всі наші слова про якість ремонту не порожні обіцянки. На кон ми готові поставити як своє добре ім'я, так і власні гроші. Якщо протягом року з відремонтованим вузлом знову щось трапиться, ми готові знову провести ремонт або повноцінну заміну, заплативши за це з власної кишені!

Також хотілося б сказати кілька слів про те, наскільки добре нас знають люди. Ми вже неодноразово чули розмови про наш сервісний центр. І в них про нас відгукуються лише з найкращого боку. Також останнім часом у нас стало набагато більше клієнтів. І майже всі з них кажуть, що прийшли до нас за рекомендаціями друзів та родичів. А отримати хороші відгуки від своїх колишніх клієнтів - найкраща характеристика для будь-якого сервісного центру по ремонту пральних машин Brandt.