Пральна машина «підморгує» всіма лампочками?

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Оригінальні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Пральна машина «підморгує» всіма лампочками поспіль

У пральній машині на табло блимають усі лампочки і вона відмовляється працювати? Це вірна ознака того, що неполадка трапилася в її модулі, що управляє. Це електронна плата з мікропроцесором, екранчиком та кнопками. Саме ця її частина відповідає за роботу всього пристрою загалом та окремих його частин.

Керуюча схема регулює подачу напруги до тих чи інших частин пральної машини та відповідає за дотримання тих чи інших режимів прання. Ремонт цієї частини пристрою дуже складний і в жодному разі не може виконуватися власноруч. Для того потрібний кваліфікований спеціаліст з відповідним обладнанням, яке може точно показати причину поломки та допомогти усунути її.

Причинами несправності керуючого блоку пральної машини можуть бути дві причини. Одна з них – це волога, яка потрапила на плату. І тут найімовірніша розгерметизація захисного короба. Для того, щоб подібне не повторювалося, потрібно відновити плату, що управляє, і загерметизувати короб. Якщо виною всьому стали стрибки напруги, то після заміни запобіжника (якщо згорів саме він) вкрай бажано купити додатково до апарату стабілізатор напруги, який запобіжить повторні поломки. Який вибрати? Не обов'язково купувати дуже дорогі моделі, достатньо влаштування за цілком адекватну ціну. Порадьтеся з майстром, який ремонтуватиме пральну машину — він дасть пару безцінних порад щодо вибору стабілізатора. Вони допоможуть вам заощадити гроші на покупці.

Наша компанія надає послуги з ремонту керуючих блоків, якщо пральна машина блимає всіма лампочками відразу. Так вона показує своїм власникам наявність дуже серйозної поломки, яка порушує роботу всього апарату загалом.

Звернувшись до нас, ви обмежуєте себе від неприємної процедури транспортування апарату. Майстер приїде до вас сам та проведе ремонт вдома. Таким чином ви не тільки полегшуєте собі життя, а й заощаджуєте час та гроші. А крім економії на паливі чи послугах транспортної компанії, ви також збережете чималу суму, ніж якби звернулися до наших конкурентів, адже ціни у нас суттєво нижчі. Зате якість ремонту та швидкість його виконання точно не менша, а найчастіше ще й більша!