Ремонт пральних машин Атлант у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Атлант
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин Атлант

Пральні машини Атлант – це порівняно молоді пристрої, які почали випускатися лише 2003 року. Білоруська компанія, яка раніше була відома своїми холодильниками «Мінськ», відкрила нове виробництво і не прогадала. Справа в тому, що їх техніка дуже доступна за ціною, а ось за своєю надійністю нічим не поступається дорожчим аналогам. Безперечно, і у пральних машин Атлант бувають поломки, але для того, щоб вони не затьмарювали ваше життя, працюємо ми. При зверненні до нашого сервісного центру, ви можете сміливо вважати проблему вирішеною, адже й справді вона зникне найближчим часом – щойно вас відвідає наш майстер.

До речі, тут ми хотіли б сказати кілька слів про те, чим ми відрізняємося від багатьох інших ремонтних майстерень. Справа в тому, що у нас ви можете замовити виїзд майстра додому. Ця послуга сьогодні зустрічається дуже рідко. І в більшості інших сервісів вас змусять самих везти апарат до майстерні. А цей час, сили та й додаткові витрати. Погодьтеся, не надто райдужні перспективи. Тому ми вирішили зробити можливість виклику майстра додому. Тепер все, що вам залишиться зробити – це залишити замовлення та дочекатися ремонтника. Весь процес ремонту відбуватиметься прямо у вас на очах, тому ви зможете бачити, що саме робить майстер.

До речі, ми настільки впевнені, що ремонт пральної машини Атлант пройде успішно, що готові знову відремонтувати її, якщо протягом року відремонтована деталь знову вийде з ладу. Але цього разу ми не візьмемо з вас жодної копійки!

Ну а якщо ви тільки збираєтеся купувати пральну машинку Atlant, то нижче ми зібрали список їх найпоширеніших поломок:

 • Пратна машина Атлант не працює. Найчастіша причина, як це не смішно, криється саме в кнопці живлення. Її ремонт обходиться в справжні копійки;
 • Пральна машина Атлант працює, але не стирає. Причина в тому, що сенсор закриття дверей вийшов з ладу, і пральна машинка вважає, що люк відкритий;
 • Пральна машина Атлант скрипить під час роботи. Потрібно просто замінити пружину, що підтримує барабан – вся справа в ній;
 • З-під пральної машинки Атлант тече вода. Найчастіше це трапляється через трубу, що вискочила з кріплення. Вона заправляється на місце та все. В особливо тяжких випадках труба змінюється.

Як бачите, поломки найпростіші. А це означає, що їхній ремонт дуже простий і не коштуватиме дорого, та й виконується швидко!