Ремонт пральних машин Ariston (Арістон) у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Ariston
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин Ariston (Арістон)

Техніка від виробника Ariston по праву вважається найнадійнішою. Причому, це не та статистика, яку в рекламних цілях поширює сама компанія, а справжнісінька народна думка. Але, наскільки б не був надійний механізм, згодом його частини зношуються і стають непридатними. Так само відбувається і з пральними машинами від Арістон. Вони не позбавлені періодичних поломок. Шляхів їх усунення всього два: перший полягає в тому, щоб одразу ж звернутися з ремонтну майстерню, а другий самостійне виправлення поломки. Другий шлях можливий лише за наявності відповідних навичок, знань та інструментів, чого часто у людей немає, тому більшість віддають перевагу першому шляху. І тут було б доречно помітити, що тільки у нас ви отримаєте найкращий сервіс та надійний ремонт, натомість ми попросимо зовсім невелику плату, рівної якої немає в жодного нашого конкурента.

До чого ж готуватися тим, хто купує пральну машину? Які поломки найімовірніші і як їх уникнути? Нижче ми підібрали список найчастіших несправностей, які трапляються з пральними машинами Ariston:
• Відмовила електронна складова. Сучасні пральні машини Ariston комплектуються мікрокомп'ютерами, які управляють роботою всього пристрою. Іноді трапляється, що через різні причини мікрокомп'ютери або записані на них програми виходять з ладу. У цьому випадку потрібно провести або замінити апаратну частину або здійснити перепрошивку програмної. При заміні «мозків» часто доводиться міняти повністю всю плату управління, оскільки більшість деталей замінено кристалом мікропроцесора. Для перепрошивки потрібні спеціальні програми та деякі перехідники портів для комп'ютера;

Не крутиться барабан у пральній машинці. Це одна з найпоширеніших проблем. Справа в тому, що причиною цього може бути безліч несправностей: вихід з ладу підшипника валу барабана, спад ременя зі шківа, вихід з ладу двигуна і таке інше. Для того, щоб визначити, що саме зламалося, необхідно провести кваліфіковану діагностику апарату і тільки після цього вже можна говорити точно;
• Пральна машина не гріє воду. За цю функцію відповідає нагрівальний елемент ТЕН. В силу конструктивних особливостей даний вузол не ремонтується і підлягає тільки заміні. Але для кожної пральної машини він потрібен свій та його підбір суворо індивідуальний;
• Не закривається кришка пральної машини. У цьому, як правило, винні ущільнювальні гумки, замок кришки або петлі, що перекосилися. Всі три поломки легко ремонтуються спеціалістом і сам процес не надто накладний для вашого гаманця.

Як бачите, всі проблеми легко вирішуються майстром. Але ми категорично не рекомендуємо вам проводити самостійний ремонт пральних машин LG, оскільки це може призвести до низки інших несправностей, які будуть набагато суттєвішими.