Ремонт пральних машин Ardo у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Ardo
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин Ardo

Ми – один із небагатьох сервісних центрів, який справді дбає про своїх клієнтів. Задумавшись про вашу зручність, ми дійшли висновку. Що найнеприємніше у всьому процесі ремонту – це перевезення техніки до майстерні. І тому ми тепер надсилаємо майстрів до вас додому для того, щоб вони проводили ремонт там. Відтепер при співпраці з нами вам не доведеться втрачати власний час і сили на перевезення холодильника або телевізора до нас. Розподіляйте свій час розумніше, ніж поїздки в сервісний центр і назад.

Якщо ви є власником пральної машини Ардо, то можете, по праву, вважатися щасливчиком, тому що вони дуже надійні і дуже довго не ламаються. Але все ж таки, якщо таке станеться, то це стане справжньою катастрофою. Справа в тому, що сьогодні дуже мало сервісних центрів, здатних нормально відремонтувати пральну машину Ardo. Як правило, після таких ремонтів повертають техніку у робочому стані. Проблеми починаються через кілька місяців. Пральна машина не включається, програми прання збиваються, а витрата води просто жахлива!

Справа не в тому, що апарат обслуговував непрофесійний майстер, а в тому, що у нас є вкрай мало майстрів, які знають, як правильно це робити саме зі пралками Ардо. На щастя, саме наші фахівці чудово розуміються на цьому питанні. Вони постійно практикуються та підвищують рівень своїх знань за рахунок регулярних поїздок на відкриті семінари. Нижче наведено кілька порад від них, як уберегти свою пральну машину Ardo від поломок:

 • Одразу ж, під час покупки пральної машини, придбайте і мережевий стабілізатор напруги. На перший погляд здасться, що він коштує чимало, але повірте, він збереже набагато більше грошей, ніж сам;
 • Не потрібно намагатися самостійно встановити та підключити пральну машину Ardo;
 • Акуратно ставтеся до пристрою. Дверцята закривайте плавно та рукою. Не треба плескати їй чи закривати ногою, коли руки у вас зайняті;
 • Періодично викликайте майстра для проведення діагностики можливих поломок.

Наші майстри легко справляються з цими та безліччю інших поломок, які можуть статися з вашою пральною машиною. Причому роблять це вони дуже швидко. За свої послуги ми не візьмемо з вас багато грошей, тому якщо ви ще думаєте, де відремонтувати пральну машину Ardo недорого, то вистачить шукати – звертайтеся до нас і дізнайтеся, що таке низькі ціни та швидкий ремонт.

Наши преимущества
 • МЕГА гарантия — страховка на 1 год
  Гарантия 100%
  Гарантия — это наша страховка отремонтированной техники. Гарантия покрывает все неисправности, которые могут случиться с отремонтированным оборудованием в течение установленного периода.
 • Срочный ремонт
  Оперативный ремонт
  В 80% ситуаций ремонт и диагностика выполняются в течении 1 часа в вашем пристутствии. 20% случаев — более сложные неисправности, ремонт которых займет больше времени.
 • Запчасти для любых моделей
  Наличие запчастей
  Мы сможем достать практически любые детали для исполнения ремонта. Используются только фирменные, надежные запчасти.
 • Абсолютный контроль качества
  Абсолютный контроль качества
  Мы постоянно контролируем качество ремонта наших мастеров. Если вам что-то не понравилось — жалуйтесь, примем срочные меры. В любой ситуации можете написать в отдел качества.