Ремонт пральних машин AEG у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей AEG
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 180 грн.

Вартість ремонту пральних машин

Вид робіт Ціна
Виклик та діагностика (при ремонті) 0 грн.
Виклик та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Заміна/чистка фільтра від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного насоса (не зливається вода) від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного модуля від 180 грн. Надіслати заявку
Заміна температурного датчика від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна щіток двигуна від 240 грн. Надіслати заявку
Ремонт двигуна від 250 грн. Надіслати заявку
Ремонт електронного модуля від 340 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача (манжети) від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна ременя від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна амортизаторів від 240 грн. Надіслати заявку
Заміна зливного шлангу від 200 грн. Надіслати заявку
Заміна підшипників від 360 грн. Надіслати заявку
Заміна ТЕНу (не гріє воду) від 280 грн. Надіслати заявку
Вилучення сторонніх предметів та засмічення від 250 грн. Надіслати заявку
Заміна замків блокування люка (не закриваються дверцята) від 220 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт пральних машин AEG

Компанія AEG розпочинала свою історію як індивідуальне виробництво з власним товарним знаком та ім'ям. Але 1994 року її поглинув більший гігант побутової техніки – Electrolux. Однак індивідуальні риси техніки старої компанії не зникли, а лише доповнилися досвідом старших колег. У результаті ми отримали відмінні побутові електроприлади, які поєднують преміальний дизайн і економічність. Так, мікрохвильові печі та холодильники АЕГ досить щадно ставляться до електрики, а пральні машини – дуже економні в плані споживання води. Всім хороші пральні машини AEG, крім одного пункту – вони нерідко ламаються. Але це не біда. Адже для того, щоб ви довго насолоджувалися безперебійною роботою пристрою, є ми – сервісний центр з ремонту пральних машин.

Якщо вам потрібна майстерня, то радимо звертатися саме до нас. Чому? Тут все дуже просто: за чималий час роботи наші фахівці вже набили руку на ремонті пральних машин AEG і тепер ми можемо запропонувати максимально вигідні для вас умови співпраці:

 • Низькі ціни;
 • Швидкий ремонт;
 • Виїзд майстра додому;
 • Гарантія на проведений ремонт – 1 рік;
 • Ремонт дуже професійними майстрами.

На жаль, на сьогодні дуже мало майстерень можуть похвалитися повним набором цих плюсів. То один, то другий у них кульгає. Ми ж доклали всіх зусиль, щоб бути кращими!

Як говорилося на початку, у пральних машин АЄГ поломки трапляються регулярно. Зараз ми перерахуємо їх, а наприкінці статті дамо одну пораду, яка є справжнім лайфхаком. Отже, ось ці поломки:

 • Пральна машина не вмикається. Швидше за все, зламалася кнопка живлення. Як не дивно, але такий маленький і незначний елемент може легко блокувати роботу всього пристрою;
 • Пральна машина не вимикається. У цьому випадку вже все трохи складніше. У пристрої апарата присутні кілька датчиків, які повідомляють мікропроцесору про те, що той чи інший етап прання пройдено. Причиною того, що пральна машина АЕГ не вимикається, є поломка одного з цих датчиків;
 • Потекла вода з-під пральної машинки. У більшості випадків справа в зливній помпі, що засмітилася;
 • Підтікає вода з-під люка пральної машинки. Це свідчить про ущільнювальні гумки, що відслужили. Чим швидше їх буде замінено – тим краще.

А ось і порада: обов'язково потрібно проводити періодичну профілактику апарату – це вийде набагато дешевше, ніж постійно платити за повноцінний ремонт пральної машини AEG.

Це лише короткий список можливих поломок машин АЄГ. Наші майстри легко впораються з будь-якою неприємністю, яка трапилася з апаратом, причому, як говорилося вище, це буде зроблено швидко, якісно, ​​недорого, та ще й у вас вдома!