Ремонт телевізорів Оболонь

Ремонт телевізорів Оболонь

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Майстри з багаторічним стажем
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт телевізорів з ЕПТ (кінескоп)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
До 20" від 180 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 25" від 230 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 25" до 29" від 250 грн. + запчастини Надіслати заявку
Від 30" і більше від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт LCD та LED телевізорів (жк телевізори)

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 100 грн.
До 20" від 200 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 21" до 29" від 250 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 30" до 39" від 300 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 400 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 500 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт плазмових та проекційних телевізорів

Вид робіт Вартість
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) від 200 грн.
до 40" від 450 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 40" до 49" від 600 грн.+ запчастини Надіслати заявку
Від 50" і більше від 800 грн.+ запчастини Надіслати заявку

Ремонт телевізорів в Оболонському районі (Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра, Петрівка)

Раніше, для ремонту телевізора на Оболоні доводилося тягнути велику і досить тендітну техніку в сервіс, а з огляду на завантаженість столичного транспорту це було під силу далеко не всім. Однак все змінилося з появою в нашій компанії послуг з виїзду телемайстра додому по Оболоні. В цьому випадку від вас потрібно лише зателефонувати до нашого контактного центру і відповісти на пару питань оператора, після чого вже через пару годин на вашому порозі стоятиме наш висококваліфікований фахівець, якому під силу усунути проблему будь-якої складності. Якщо вам потрібно відремонтувати телевізор на Оболоні, то вам обов'язково потрібно скористатися нашими послугами, ми гарантуємо найвищу якість послуг. І це не просто слова, ми даємо офіційну гарантію всім нашим клієнтам, адже наші майстри сумлінні фахівці, які користуються найкращим обладнанням та надійними комплектуючими. Найпоширенішою поломкою є вихід з ладу блоку управління та живлення, через постійні перепади напруги, що спостерігаються по всій Оболоні.

Спочатку район отримав назву Мінський на честь столиці республіки Білорусі у 1975 році, проте на початку століття був перейменований на Оболонський. До нього входять Пріорки, Мінський масив, Пуща-Водиця та інші суб'єкти. Район є досить густонаселеним, у ньому мешкає понад 300 тисяч осіб, яким періодично потрібна допомога з ремонтом техніки, у тому числі й телевізорів. Не дивлячись на розвинену транспортну систему і кілька станцій метро: Мінська, Героїв Дніпра, Петрівка та Оболонь, її завантаженість особливо в години пік величезна. Тому для мешканців району неймовірно важливо, що наша компанія позбавляє їх необхідності тягнути важкий телевізор у сервіс на інший кінець міста, а надсилає майстрів прямо додому з усіма необхідними інструментами. Фахівці нашої компанії беруться за найважчі випадки, їм під силу повернути до життя практично будь-який телевізор, який після ремонту ще довго радуватиме вас своєю роботою. Ми працюємо у всьому Оболонському районі, причому не лише із приватними особами, а й компаніями. Все що потрібно від вас залишити заявку на зручний для вас час, а решту зроблять фахівці нашої компанії. Чекаємо на ваші дзвінки, ми завжди раді новим клієнтам!

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.