Ремонт мікрохвильових печей Samsung в Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Samsung
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт мікрохвильовок

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Дрібний ремонт та технічне обслуговування від 150 грн. Надіслати заявку
Ремонт середньої складності від 200 грн. Надіслати заявку
Капітальний ремонт від 250 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт мікрохвильових печей Samsung

У нас ви можете замовити недорогий ремонт мікрохвильових печей Samsung. Ми надаємо якісні послуги з відновлення працездатності мікрохвильових печей від всесвітнього виробника. Чому якісний? Наші майстри мають не тільки значну кваліфікацію, а й величезний досвід. Тому вони можуть впоратися з будь-якою поломкою. Також вони працюють дуже швидко. Ми не маємо звички відкладати замовлення. Кожен ремонт виконується відразу. Недорогий ремонт ми обіцяємо, тому що не робимо безглуздих накруток на реальні ціни.

Види ремонту мікрохвильових печей Samsung

Нижче ми зібрали невеликий рейтинг найчастіших поломок, з якими до нас звертаються відвідувачі. І відразу дамо поради, як цих поломок можна уникнути.

1. Прогорання слюдяної пластини. Ця пластина знаходиться на бічній стінці камери нагрівання. За нею знаходиться магнетрон, який створює мікрохвильові хвилі, що нагрівають їжу. Коли на пластину потрапляють краплі жиру, то згодом вони її пропалюють. Порада тут дуже проста: тримайте вашу мікрохвильову піч у чистоті. Найчастіше мийте її і ця проблема вас не торкнеться;
2. Не крутиться страва у мікрохвильовій печі. Причиною цього може стати те, що раніше на вертушку було поставлено страву з дуже великим обсягом їжі. Це призвело до поломки двигуна або підшипника. Тепер з тієї чи іншої причини страва не обертається. Для запобігання цьому не потрібно навантажувати за раз у мікрохвильову піч більше 1,5 кілограмів їжі;
3. Перестали натискати кнопки. Найімовірніша причина – це засмічення механізму самих кнопок. Сміття просто не дає їм натиснутись. Для того, щоб ви були захищені від подібної неприємності, вибирайте апарат, обладнаний сенсорними кнопками або такий, в якому всі клавіші приховані за суцільною целофановою плівкою;
4. Неправильно працюють програми мікрохвильової печі. На жаль, це полагодити самостійно неможливо, тому приносьте пристрій до нас. Справа в тому, що зіпсувалася програма, що керує піччю та її відновлення можливе лише за наявності спеціального обладнання;
5. Мікрохвильова піч зовсім не включається. Найімовірніше, згорів блок живлення. Щоб цього не було, потрібно мікрохвильову піч Samsung включати до мережі лише за допомогою стабілізатора. Його вартість цілком прийнятна, тому подумайте над цим.

Але ви можете приносити свою мікрохвильову піч нам не лише у разі цих поломок. Наші фахівці мають дуже великий досвід та легко впораються з будь-якою поломкою.