Ремонт мікрохвильовок LG в Києві

 • Ремонт будь-яких моделей LG
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду, проведе підключення або ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт мікрохвильовок

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн.
Дрібний ремонт та технічне обслуговування від 150 грн. Надіслати заявку
Ремонт середньої складності від 200 грн. Надіслати заявку
Капітальний ремонт від 250 грн. Надіслати заявку
Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.

Ремонт мікрохвильових печей LG

Наш сервісний центр здійснює ремонт мікрохвильових печей LG за доступними цінами, за короткий термін і недорого. Це відрізняє нас від решти ремонтних майстерень. Ми ставимо своє завдання не максимальну наживу на кожному окремому клієнті, а створення позитивного досвіду співпраці.

Віднести техніку, що зламалася, в ремонт — відмінний вибір. Особливо це стало актуальним після того, як ціни на нові побутові електроприлади підскочили в кілька разів.

Також хочемо повідомити вас про особливу послугу, що надається нашими майстрами. Якщо вам незручно везти прилад до нас, ви можете замовити виклик майстра додому. Тепер ви зможете спокійно займатися домашніми справами, доки майстер сам приїде та відремонтує техніку прямо у вас вдома. Ми цінуємо комфорт своїх клієнтів і намагаємось всіляко допомогти їм.

У нашому сервісному центрі досить часто з'являються мікрохвильові печі LG. Причиною цього стають раптові перепади напруги електромережі. Тому ми дуже радимо вам включати стабілізатор в електричний ланцюг мікрохвильової печі — так ви значно збільшите термін її роботи.