Ремонт кондиціонерів вдома

Ремонт кондиціонерів Sanyo у Києві

 • Ремонт кондиціонерів Sanyo будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт кондиціонерів

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) від 150 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Заправка кондиціонера фреоном від 400 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт труб від 380 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт насоса від 400 грн. Надіслати заявку
Антибактеріальна обробка від 300 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення внутрішнього блоку від 400 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення дренажної системи від 480 грн. Надіслати заявку
Планове сервісне обслуговування від 400 грн. Надіслати заявку

Ремонт кондиціонерів Sanyo

Кондиціонер – один з найбільш затребуваних побутових електроприладів спекотним літом, коли навіть асфальт плавиться. Але найстрашніше трапляється тоді, коли кондиціонер ламається. Як правило, це відбувається саме тоді, коли спека найсильніша – у найбільш невідповідний момент. І тут головне – це вчасно викликати майстра і не спробувати відремонтувати кондиціонер самому. Часто не дотримання цих порад призводить лише до таких сумних наслідків, коли поломки стають серйознішими, а ремонт – дорожчим.

Для того, щоб ваш кондиціонер Sanyo відремонтували недорого, швидко, та ще й надійно, звертайтесь до нашого сервісного центру. Професійні майстри швидко впораються з проблемою, а після ремонту ще й розкажуть, що спричинило і як подібного уникнути надалі.

Також ви можете убезпечити себе від того, щоб залишитися спекотним літнім днем ​​без охолодження. Для цього зверніться до нас та замовте профілактику кондиціонерів Sanyo у Києві. Тим самим ви значно продовжите термін роботи апарату. Крім того, що такі заходи можуть не просто збільшити термін служби, вони ще й оберігають прилад від можливих поломок. Тобто останнім просто нема звідки взятися – майстер усуває під час своїх візитів саму причину можливої ​​неприємності.

Звертайтеся до нашого сервісного центру для того, щоб отримати якісний та недорогий ремонт кондиціонерів Sanyo у Києві. І повірте, серед інших кращими є саме ми, оскільки вважаємо важливим кожне замовлення і кожного клієнта!

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.