Ремонт кондиціонерів вдома

Ремонт кондиціонерів Samsung у Києві

 • Ремонт кондиціонерів Samsung будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт кондиціонерів

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) від 150 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Заправка кондиціонера фреоном від 400 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт труб від 380 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт насоса від 400 грн. Надіслати заявку
Антибактеріальна обробка від 300 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення внутрішнього блоку від 400 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення дренажної системи від 480 грн. Надіслати заявку
Планове сервісне обслуговування від 400 грн. Надіслати заявку

Ремонт кондиціонерів Samsung

Влітку, коли на Київ спускається особлива спека, величезну популярність набирають кондиціонери. Але, як би це не було сумно, апарати, які покликані захищати нас від спеки, не дуже добре переносять високу температуру. І часто буває таке, що кондиціонери Samsung ламаються. І тут важливо не наступити на граблі, які є досить популярними у власників кондиціонерів. Не намагайтеся його ремонтувати самостійно. Це не тільки посилить поломку, а й позбавить вас гарантії, якщо вона ще є.

Але як бути, якщо термін гарантійного обслуговування вже закінчився, але кондиціонер зламався? Тут важливо вибрати найкращий сервісний центр для кондиціонерів у Києві. Не варто навіть звертати увагу на майстерні, в яких працюють чоловіки невизначеного віку зі стійким перегаром і неохайним виглядом. Але й кидатися до тих, хто просить найбільше грошей, також не варто.

Ми пропонуємо ремонт кондиціонерів Samsung у Києві недорого, якісно та швидко. Нам вдалося об'єднати ці якості завдяки тому, що в нашій команді працюють найкращі майстри, які справді закохані у свою справу. Всі наші клієнти дуже задоволені їхньою роботою та радять нас усім своїм знайомим.

Довіртеся і ви і найближчим часом дізнаєтесь, що таке – працювати з професіоналами. Для нас важливий кожен клієнт, а тому ми намагаємося відправити майстра на ремонт кондиціонера в найкоротші терміни. Він же виконує свою роботу швидко та якісно. Цінник вас теж приємно здивує, оскільки дуже мало сервісних центрів при аналогічному рівні ремонту можуть похвалитися аналогічною вартістю ремонту кондиціонерів Samsung в Києві.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.