Ремонт кондиціонерів вдома

Ремонт кондиціонерів Midea у Києві

 • Ремонт кондиціонерів Midea будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт кондиціонерів

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) від 150 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Заправка кондиціонера фреоном від 400 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт труб від 380 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт насоса від 400 грн. Надіслати заявку
Антибактеріальна обробка від 300 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення внутрішнього блоку від 400 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення дренажної системи від 480 грн. Надіслати заявку
Планове сервісне обслуговування від 400 грн. Надіслати заявку

Ремонт кондиціонерів Midea

Кондиціонери Midea, здебільшого, випускаються в економ-сегменті ринку, тому виготовляються із досить посередніх конструкційних матеріалів. Саме тому їхня експлуатація пов'язана з деякими особливостями. Якщо ж не дотримуватись певних правил, то ремонт кондиціонера Midea не змусить себе чекати.

Для того, щоб не витрачатися на дорогий ремонт, краще періодично проводити профілактичні ремонти. Їхня вартість набагато менша і це виходить дійсно дешевше! Найкраще викликати майстра перед спекотним сезоном та після нього. У перший візит ремонтник підготує апарат до важкої роботи (літо, як правило, неймовірно спекотне). Восени ж майстер перевірить прилад і запобіжить всі поломки, що намічаються. Саме така схема виклику майстра заощадить вам чимало грошей.

Для того, щоб ваш кондиціонер Midea був обслужений якнайкраще, варто звернутися саме до нашого сервісного центру. Для нас не буває поганих замовлень. До кожного з них ми підходимо з особливою ретельністю та увагою. До речі, під час ремонту майстер не тільки полагодить прилад, а й розповість, що призвело до поломки. Також хотілося б зазначити, що ми настільки впевнені у професіоналізмі наших фахівців, що готові дати цілий рік гарантії на відремонтований вузол кондиціонера. Якщо протягом цього часу з ним щось відбувається, то ми знову полагодимо або повністю замінимо цю деталь, але тепер вже повністю за власний рахунок!

Замовляючи ремонт кондиціонера Midea у Києві у нас, ви гарантовано довіряєтеся найнадійнішим партнерам. Наші спеціалісти мають найбільший досвід у ремонті техніки цього виробника, оскільки до нас часто приносять поламані побутові прилади Midea. А все завдяки тому, що наші майстри спеціально пройшли курси з ремонту саме цих приладів нарівні з багатьма іншими навчальними уроками. Отже, вони спираються не лише на свій багатий досвід, а й на знання, які їм надали інженери компанії-розробника.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.