Ремонт кондиціонерів вдома

Ремонт кондиціонерів LG у Києві

 • Ремонт кондиціонерів LG будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт кондиціонерів

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) від 150 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Заправка кондиціонера фреоном від 400 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт труб від 380 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт насоса від 400 грн. Надіслати заявку
Антибактеріальна обробка від 300 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення внутрішнього блоку від 400 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення дренажної системи від 480 грн. Надіслати заявку
Планове сервісне обслуговування від 400 грн. Надіслати заявку

Ремонт кондиціонерів LG

LG – один із найвідоміших світових виробників як носимої, так і побутової електроапаратури. Серед їхнього асортименту можна зустріти і кондиціонери. І це одні з найнадійніших представників цього сегменту ринку. Компанія LG випускає кондиціонери досить пристойного рівня за порівняно невисокою ціною. Тому їхня продукція по праву вважається «народною». Але жодного механізму не застраховано від поломки. Якщо вам потрібно відремонтувати кондиціонер LG, але немає абсолютно ніякого бажання чи можливості викликати майстри з офіційного сервісного центру, оскільки працюють ті, скажімо прямо, не швидко, викликайте нашого майстра.

Ми виробляємо ремонт кондиціонерів LG у Києві та області. Причому майстер виїде до вас найближчим часом після виклику. Все що вам залишиться - просто дочекатися його або заздалегідь погодити час зустрічі, який буде вам зручно.

Майстри нашого сервісного центру мають найвищий рівень кваліфікації, оскільки регулярно відвідують конференції, що проводяться інженерами компанії LG, а також регулярно практикуються. Пам'ятайте, що кондиціонери цього виробника найпопулярніші? Так от, і до нас звертаються з їх ремонтом теж найчастіше. Тому досвід у їхньому ремонті у наших фахівців просто величезний!

Звертайтеся в найкращий сервісний центр з ремонту кондиціонерів LG у Києві і будьте впевнені, що наші ціни, якість ремонту та швидкість роботи вас приємно здивують. Співпрацюйте з найкращими – співробітничайте з нами!

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.