Ремонт кондиціонерів вдома

Ремонт кондиціонерів Hitachi у Києві

 • Ремонт кондиціонерів Hitachi будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт кондиціонерів

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) від 150 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Заправка кондиціонера фреоном від 400 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт труб від 380 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт насоса від 400 грн. Надіслати заявку
Антибактеріальна обробка від 300 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення внутрішнього блоку від 400 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення дренажної системи від 480 грн. Надіслати заявку
Планове сервісне обслуговування від 400 грн. Надіслати заявку

Ремонт кондиціонерів Hitachi

Кондиціонери Hitachi, як втім, і все їхнє обладнання – це дуже «розумні» апарати. Ця корпорація займається розробкою та виробництвом мікросхем та програмного забезпечення для них. Тому в будь-якому їх приладі завжди встановлені найінноваційніші контролюючі елементи. Завдяки такому підходу їм вдалося значно підвищити не тільки функціональність, а й надійність продукції. Торкнулося це і кондиціонерів. Проте, все одно в цьому типі пристроїв присутня велика кількість взаємодіючих елементів.

Якщо у вас зламався кондиціонер Hitachi, то не потрібно намагатися ремонтувати його самостійно. Це призведе лише до ще більших ускладнень. Справа в тому, що в звичайному кондиціонері більшість управління спирається на механічні принципи. У пристроях від Хитачі цим займається мікрокомп'ютер. І зрозуміти, що з чим взаємодіє часом надто складно.

Для того, щоб ремонт кондиціонера Hitachi(Хітачі) був найбільш якісним, приносьте його до нашого сервісного центру. Тут їм займуться справжні майстри, які пройшли курси спецпідготовки і мають великий досвід у таких справах. Ми зібрали у своєму сервісному центрі тільки найкращих майстрів, які зможуть виконати ремонт кондиціонерів швидко, оскільки розуміємо, наскільки важливо скоротити час ремонту до мінімуму спекотним літом.

Якщо ви довіритеся нам, то вам не доведеться переживати про ціну, швидкість та надійність ремонту. Все знаходиться на висоті, звичайно ж, крім ціни. Вона мінімальна.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.