Ремонт кондиціонерів вдома

Ремонт кондиціонерів Ballu у Києві

 • Ремонт кондиціонерів Ballu будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ремонт кондиціонерів

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) від 150 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Заправка кондиціонера фреоном від 400 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт труб від 380 грн. Надіслати заявку
Чистка та ремонт насоса від 400 грн. Надіслати заявку
Антибактеріальна обробка від 300 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення внутрішнього блоку від 400 грн. Надіслати заявку
Мийка та чищення дренажної системи від 480 грн. Надіслати заявку
Планове сервісне обслуговування від 400 грн. Надіслати заявку

Ремонт кондиціонерів Ballu

У всьому Києві не знайдеться професійних майстрів з ремонту кондиціонерів Ballu. Тому ми, дбаючи про своїх клієнтів, до програми навчання своїх майстрів додали кондиціонери марки Ballu. Тепер вам не доведеться довірятися некваліфікованому майстру, який ніколи не мав справи з ремонтом техніки від виробника. До вас приїде професіонал, який знає, що зламалося і як це полагодити!

Так-так, ми не опечаталися. Майстер приїде до вас. Ми не можемо змусити наших клієнтів возити через все місто важкі кондиціонери, та й їхнє підключення-відключення пов'язане з певними ризиками. Тому майстер сам приїде до вас і на місці зробить ремонт.

Тепер потрібно сказати про наші ціни, якість ремонту та сервіс. Для нас важливий кожен клієнт, тому ми кожному пропонуємо:

 • Невисока ціна на ремонт кондиціонерів Ballu у Києві;
 • Оперативність;
 • Якісний та довговічний ремонт, в якому ми впевнені настільки, що готові дати цілий рік гарантії;
 • Відмінний сервіс. Забудьте про неголені і дихають перегаром майстри. Наші спеціалісти завжди відповідають високому статусу нашої компанії і ніколи не завдадуть вам жодних незручностей!

Також, ми висловлюємо свою турботу про клієнтів тим, що майстер при ремонті не тільки робить ремонт, але й пояснює вам, що стало причиною поломки і як уникнути її надалі. Як правило, після відвідування нашого майстра власники кондиціонерів набагато рідше стикаються з їхніми поломками саме за рахунок того, що знають, як правильно експлуатувати ці апарати.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.