Терміновий ремонт холодильників Liebherr вдома

Ремонт холодильників Vestfrost у Києві

 • Ремонт холодильників Vestfrost будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Ремонт холодильників Vestfrost

Ремонт холодильників Whirlpool у Києві можна замовити у нас. Ми є сертифікованим сервісним центром, який здійснює якісний ремонт побутової техніки із застосуванням новітніх технічних засобів та інноваційних методик. Майстри проходять постійні курси підвищення кваліфікації, які нарівні з постійною практикою дають просто чудові результати. Вже сьогодні ремонт у нас відбувається швидше, ніж у будь-якій іншій майстерні чи сервісному центрі. А про нашу якість ремонту конкурентам нема чого й мріяти. Відремонтовані у нас деталі знову не ламаються, коли те, що ремонтували наші конкуренти, стає головним болем господарів техніки вже через рік-два.

Холодильники Whirlpool зараховуються до трьох різних класів: економ, споживчий та преміум. І всі вони мають деякі проблеми. Як показала практика, в одних це одні вузли, в інших інші.

Ось список основних поломок, з якими до нас потрапляють холодильники Вірпул:

• Пошкодження трубок та витік холодоагенту;
• Перегорає мотор;
• Гумка на двері втрачає свою еластичність і перестає забезпечувати герметичність холодильної камери.

Незважаючи на те, що ці проблеми є основними, холодильники цього виробника потрапляють до нас та з іншими «симптомами». Але наші майстри легко впораються з будь-якими з них. Причому незважаючи на швидкість і якість роботи, ми не заламуємо величезні ціни на роботу. Вартість ремонту завжди знаходиться у розумних межах!

Продукція компанії Vestfrost – не надто поширена у нас, тому часом буває вкрай складно знайти сервісний центр, який візьметься за ремонт холодильників даної марки. Але як же бути, якщо агрегат зламався і потрібно терміново відремонтувати холодильник Vestfrost? В цьому випадку ви можете звертатися за допомогою до нас. У нашому штаті утримуються справжні фахівці, які легко впораються з будь-якою поломкою холодильників Вестфрост.

Виробник встановлює у свої агрегати не один, а два компресори, що працюють на холодильну та морозильну камеру окремо. Також, холодильники від Vestfrost виділяються такими приємними дрібницями, як датчик звукового оповіщення у випадку, якщо температура в морозильній камері піднялася вище за необхідну і унікальну систему швидкого заморожування продуктів. А найцікавіше – ці пристрої мають просто слоновий запас надійності. Ламаються вони вкрай рідко, але і з ними потрібно вживати заходів щодо захисту. Зокрема, це мережевий стабілізатор. Він застосовується для того, щоб вирівняти напругу в електроланцюзі і здатний дуже неслабко продовжити термін служби холодильника Вестфрост.

З апаратами від цього виробника ситуація кардинально відрізняється від багатьох інших маловідомих марок. Якщо з ними намагаються не зв'язуватись, то холодильники Vestfrost преміум-рівня намагаються взяти в ремонт будь-які ремонтні майстерні та сервісні центри. За ремонт такого апарату можна називати ціну набагато вище, ніж за іншому, дешевші холодильники. У нас ви, крім кваліфікованих фахівців, знайдете ще й дуже розумні ціни. Вартість ремонту холодильника Vestfrost у нас приблизно дорівнює ремонту будь-якого дешевого холодильника. Чому? Ми розуміємо, що ціну завжди потрібно називати реальною і тому наші клієнти вдячні нам.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.