Срочный ремонт холодильников Liebherr на дому

Ремонт холодильників Stinol у Києві

 • Ремонт холодильників Stinol будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Ремонт холодильників Stinol

Якщо вам потрібен ремонт холодильника Stinol недорого, але якісно, ​​то найкращим вибором стане звернутися до нашого сервісного центру. Професійні майстри, які працюють у нас, швидко і надовго «вилікують» ваш холодильник від будь-якої поломки, яка тільки може з ним статися. Причому одна з основних наших переваг полягає в тому, що вам не потрібно везти холодильник до нас. Майстер приїде до вас самостійно! Багато наших конкурентів пропонують перевезення пристрою до них у майстерню, скромно замовчуючи, що і цю послугу вони включать у прайс-лист наприкінці ремонту. Ми ж пішли зовсім іншим шляхом – ми доставляємо майстра до техніки, а чи не навпаки.

Про майстерність наших фахівців уже ходять чутки. Справа в тому, що ми не маємо повернень техніки. Будь-який ремонт, зроблений нашими майстрами, витримує всі випробування, які тільки можуть на нього впасти. І ми настільки впевнені в тому, що все буде зроблено правильно, що готові надати рік гарантії на замінену або полагоджену деталь. А якщо раптом вона не зможе протриматися рік, то ми знову замінимо або відремонтуємо її. Цілком за власний рахунок!

Холодильники від всесвітньо відомого виробника Srinol недарма заробили таку широку популярність – вони дуже якісні та зносостійкі. У середньому такий холодильник «проживає» на кілька років довше, ніж інші його конкуренти. Але й у них трапляються поломки. Діагностувати неправильну роботу холодильника Stinol у домашніх умовах можна за такими показниками:

 • • Під холодильником з'являється вода. І тут можна сміливо говорити, що забилася система відведення талої води;
 • • Холодильник вмикається та вимикається надто часто або рідко. Одного разу зазирнувши, ви побачите, що продукти розморожені, вдруге вони зледенілі. Отже, винне пускове реле;
 • • Якщо ж у холодильнику постійно тепло, то поламався термореглятор. Але, також, ця неприємність може траплятися з апаратом у тих випадках, якщо дверцята закриваються нещільно або холодоагент почав витікати з системи;
 • • Лампочка активності холодильника горить, але вона не працює. Тут можлива безліч варіантів. У найкращому їх причина в пусковому реле, а гіршому – в поламаному компресорі;
 • • Якщо випливає фреон, то тут лише одна причина – холодильний контур пробитий.

Хочемо застерегти вас від спроб самостійного ремонту, тому що це може тільки ще більше порушити роботу холодильника. У цьому випадку ви ризикуєте тільки нарватися на ще дорожчий ремонт. Краще відразу зателефонувати нам і викликати висококласного фахівця, який відремонтує ваш холодильник Stinol.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.