Терміновий ремонт холодильників вдома

Холодильник шумить або гуде

 • Ремонт холодильників будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробимо безкоштовну діагностику, підберемо запчастини. На вашу згоду, проведемо ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Холодильник шумить чи гуде

Якщо ви тільки-но придбали холодильник і вважаєте, що він шумить занадто голосно, то в першу чергу погортайте інструкцію. Цілком можливо, що виробник там вказав, як голосно має відбуватися робота апарату. Зважте на той факт, що рівень шуму людським вухом може сприйматися по-різному залежно від розміру приміщення, де встановлений апарат.

Якщо ж після першого запуску холодильник окрім робочого гулу видає ще й клацання, то також не варто панікувати завчасно. Наприклад, виробник Indesit при виготовленні холодильників використовує таку пластмасу і ущільнювач стін, що після різкої зміни температур вони деформуються, тим самим видаючи клацання та інші сторонні звуки.

Ще одна причина, через яку холодильник почав шуміти криється в тому, що пружини, що підтримують компресор. Перевірте обрій біля холодильника. Якщо він завалений, встановіть його, використовуючи регулювальні гвинти. Якщо дана процедура не допомогла, то потрібно викликати майстра. Він зможе провести заміну пружин. Самостійно робити це не рекомендується, так як для кожного холодильника використовуються пружини з різними коефіцієнтами розтягування та жорсткості. Майстер же виконає роботу швидко та якісно.

Холодильник No-Frost надмірно шумить

Найлегше несправність, яка може бути полагоджена в домашніх умовах - це намерзання інею на вентиляторі. У цьому випадку досить просто дати холодильнику постояти кілька годин. Шум має зникнути. Якщо це не допомогло, необхідно викликати майстра, оскільки причина появи зайвого шуму може бути в набагато серйознішої проблемі.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.