Терміновий ремонт холодильників Liebherr вдома

Ремонт холодильників Samsung у Києві

 • Ремонт холодильників Samsung будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Ремонт холодильників Samsung у Києві та Київській області

Сьогоднішній ринок холодильників пропонує для споживача просто величезну різноманітність асортименту. Тут і невеликі «малятки» та середні побутові холодильники та комп'ютеризовані апарати, які й повідомлять, що продукти закінчуються та підготують особливу дієту та приготують напої. На тлі всієї цієї армії апаратів стає вкрай складно вибрати щось справжнє. Але, якщо ви купили холодильник, а він постійно ламається, то не потрібно засмучуватися. Багато поломок можна усунути власноруч. Рештами ж готові зайнятися наші фахівці, які не тільки відремонтують ваш холодильник Samsung, але і дадуть рекомендації, як уникнути подібних несправностей надалі.

Якщо льодогенератор у холодильнику перестав нормально працювати, то його працездатність можна спробувати відновити самостійно. Для цього натисніть кнопку в нижній частині коробки та трохи потримайте. Пристрій проверне кригу і він продовжить нормально подаватися. Справа в тому, що в камеру періодично потрапляє повітря. Операція, описана вище, виштовхне повітря, яке місце займе вода. Якщо це не допомогло з першого разу, повторіть дію ще кілька разів. У підсумку, все працюватиме нормально.

Вода, що збирається на дні холодильника, сигналізує про те, що засмічена трубка відведення талої води. На жаль, її прочистку виконати самостійно не вдасться. Для цього потрібно буде викликати майстра. Після того, як він видалить пробку з трубки, вода перестане накопичуватись і почне нормально відтікати.

Для того, щоб ваш холодильник Samsung не ламався і працював довго, дотримуйтесь простих правил:

• До електромережі його краще підключати через стабілізатор. Коштує пристрій не так і дорого, зате допоможе захистити холодильник від стрибків напруги, а вас від зайвих витрат на його ремонт;
• Під час миття холодильника використовуйте розчин соди. Вона має нейтральну кислотність і не містить лугів. Так внутрішнє покриття стін холодильника залишатиметься цілісним набагато довше. Якщо ж використовувати миючі засоби, то через якийсь час стінки холодильних камер почнуть вбирати в себе запахи і позбутися їх буде вже неможливо;
• Якщо в холодильнику постійно з'являється сніг, то справа в теплому повітрі, що потрапляє в камери, що охолоджують. Це може бути з двох причин: або дверцята занадто довго бувають відчиненими або її прилягання до корпусу самого холодильника нещільне. У другому випадку просто замініть резинку на дверцята. Але, якщо ви не впевнені, що можете зробити це самостійно, то довірте цю роботу професіоналам.

У нашому сервісному центрі, що займається ремонтом холодильників Samsung, працюють лише найкращі майстри, які впораються з будь-якою проблемою холодильників.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.