Терміновий ремонт холодильників вдома

Протікає холодильник

 • Ремонт холодильників будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробимо безкоштовну діагностику, підберемо запчастини. На вашу згоду, проведемо ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Протікання холодильника

Іноді трапляється така ситуація, що з-під холодильника тече вода. Це одне з найболючіших для господарів «захворювання» холодильника. Постійно доводиться підтирати воду. А в особливо важких ситуаціях навіть підкладати ганчірку, яка збирає воду і періодично віджимає її.

Для старих холодильників властивий перекіс дверей, ослаблення герметизуючих властивостей ущільнювальних гумок або вихід з ладу притискних магнітів. В цьому випадку двері зачиняються нещільно і тепле повітря, яке потрапляє в холодильну камеру, конденсується і стікає вниз. Найчастіше місце протікання знаходиться в районі петель дверей. Для того, щоб позбавитися цієї напасті, викличте кваліфікованого майстра, який виправить поломку. Самостійно, на жаль, з цією бідою боротися безглуздо. Відомо вже чимало випадків, коли після самостійного ремонту холодильнику вже не міг допомогти навіть майстер.

Іноді трапляється таке, що з-під холодильника тече олія. У цьому випадку апарат повинен бути вимкнений якнайшвидше, після чого потрібно викликати майстра. У холодильниках, що працюють за технологією No-Frost, цей симптом у більшості випадків знаменує поломку нагрівача випарника. В цьому випадку обов'язково в найкоротший термін повідомити майстра про проблему і відключити холодильник до його приїзду.

Але насправді причин, через які з-під апарату тече рідина, безліч. Рішення тут тільки одне - відразу ж вимкніть апарат і викличте майстра. Спроба самостійного ремонту може лише посилити ситуацію та збільшити вартість ремонту. Але в першу чергу, все ж таки, варто переконатися, що рідина витікає саме з холодильника, а не з водопровідної труби, що проходить поряд.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.