Терміновий ремонт холодильників Liebherr вдома

Ремонт холодильників Liebherr у Києві

 • Ремонт холодильників Liebherr будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Ремонт холодильника Liebherr

Холодильники Liebherr у всьому світі вважаються одними з найякісніших. Але з якоїсь причини апарати цього виробника не надто поширені у нас. Це спричинило те, що за їх ремонт береться далеко не кожен сервісний центр. Їм просто не вистачає досвіду. Наші фахівці готові взятися за ремонт будь-якої складності холодильника будь-якого виробника. Наш величезний досвід дозволяє легко впоратися з будь-якими поломками холодильників будь-яких виробників. До того ж наша популярність забезпечила нам постійний приплив нових клієнтів з різними апаратами. А це підвищує досвід наших ремонтників. Тому можете бути впевнені, що з тією поломкою, яка сталася з вашим апаратом, наші майстри вже, швидше за все, зустрічалися і готові все виправити в найстисліші терміни.

Ремонт холодильників Liebherr вдома

Наш сервісний центр здійснює ремонт холодильників Liebherr вдома в Києві. Це значно знижує час усунення поломок, а також зменшує витрати. Тепер вам не доводиться шукати транспорт до ремонтної майстерні та витрачатися на нього. Наш майстер самостійно приїде до вас, діагностує поломку, після чого привезе потрібний вузол для заміни поломаного або демонтує його. Ми дбаємо про своїх клієнтів і намагаємось усіляко покращити пропонований нами сервіс.

Якщо ваш холодильник перестав морозити, видає дивні звуки або ж у нього з'явилися якісь інші «симптоми» поломок, то терміново звертайтеся до нас. Несправність буде відремонтована в найстисліші терміни. Також звертаючись до нас, ви можете розраховувати на якісний ремонт. Наші спеціалісти постійно відвідують курси підвищення кваліфікації. Ну а низькі ціни дозволяють нам мати справу з величезною кількістю найрізноманітніших замовлень, що збільшує досвід наших майстрів.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.