Терміновий ремонт холодильників LG вдома

Ремонт холодильників LG у Києві

 • Ремонт холодильників LG будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Ремонт холодильників LG вдома

Ремонт холодильників LG вдома можливий і не потрібно вірити тим, хто стверджує, ніби це неможливе. Але для цього потрібно ретельно підбирати сервісний центр. Помилка в цьому кроці може коштувати вам не тільки продуктів, що зіпсувалися, але і значних грошових витрат. Недосвідчений майстер полагодить холодильник, але зробить це лише на деякий час. Після закінчення якогось терміну вам доведеться знову шукати майстра з ремонту, тому що відмовить будь-який вузол безпосередньо пов'язаний з відремонтованим. Для того, щоб не потрапляти в подібні неприємні ситуації, замовляйте ремонт одразу у нас - так ви позбавитеся від ризиків повторних поломок.

Розлагодження холодильників LG No Frost

На сьогодні неймовірно модними стали холодильники із охолодженням за технологією No Frost. Свою славу вони набули завдяки високій надійності та низькому енергоспоживання. Але, на жаль, і у них трапляються несправності, що призводять до перебоїв у роботі холодильника. В основному це поломки ТЕНу, що розморожує радіатор. Після того, як перестає працювати нагрівач, потрібно відразу відключити холодильник і викликати майстра. Визначити, що сталася поломка, можна вважати, що апарат перестав охолоджувати продукти.

Друга причина того, що холодильник перестав морозити полягає в поломці електронної складової апарату. Найчастіше це відбувається в апаратах, оснащених мікрокомп'ютерами. Це більш дорогі моделі, в яких температура регулюється в кожній камері незалежно від інших. Швидше за все, проблема в програмі, що управляє, — прошивці. Для її відновлення потрібне спеціальне обладнання. Якщо ваш холодильник обладнаний екраном, то цю неполадку можна помітити практично відразу - на дисплеї з'являться артефакти або почнуть пропадати елементи. У цьому випадку пристрій краще відразу ж вимкнути та викликати майстра якнайшвидше. Зауважте, що в даному випадку потрібно користуватися лише послугами сертифікованих центрів, оскільки прошивки для мікрокомп'ютерів холодильників знаходяться в закритому доступі і поширюються лише авторизованими сервісними центрами. Все, що пропонують у майстернях, які не мають відповідного сертифікату, є кустарним виробництвом і може завдати лише зайвої шкоди вашому холодильнику.

Не морозить холодильник LG

Фірма LG завжди була заслуженим лідером у виробництві побутової техніки. Завдяки цій славі їм удалося відкрити виробництво холодильників. Це середньостатистичні апарати, які відрізняються від інших лише тим, що мають більш високотехнологічні керуючі комп'ютери. Але інші їх вузли схильні до поломок поряд з виробами їх конкурентів.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.