Терміновий ремонт холодильників вдома

Ремонт холодильників Electrolux у Києві

 • Ремонт холодильників Electrolux будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Ремонт холодильників Electrolux

Холодильники Electrolux є найкращим вибором для тих, хто хоче отримати якісну побутову техніку за розумною ціною. Саме Electrolux випускає холодильники, які не поступаються своїми експлуатаційними характеристиками дорожчим моделям, але стоять порівняно з ними дуже мало. Як правило, ця різниця починається з 10 тисяч, а закінчується зайвим нуликом на ціннику.

Поломки холодильників Electrolux

Electrolux – це техніка відомого шведського виробника, продукція якого поширена у всьому світі. І нехай вони не прагнуть у вищий ціновий діапазон, але у своєму вони є безперечними лідерами. Але навіть найнадійніша техніка ламається. Давайте розглянемо найчастіші поломки у холодильників Electrolux:

 • • Найперше і найстрашніше – це поломка компресора. Його ремонт завжди буде дуже дорогим, тому будьте готові до розтрат;
 • • Друге – це вихід з ладу електричного ланцюга або блока живлення. Через перепади напруги в нашій електромережі, блок живлення холодильників нерідко ламається. Щоб цього уникнути, стурбуйтеся покупкою мережного стабілізатора. Повірте, він вартує своїх грошей;
 • • Ще одна поломка – це порушення охолоджувального контуру та витікання фреону. Стінки трубок дуже тонкі і досить їх несильно вдарити, щоб у них з'явилися мікротріщини;
 • • Також буває таке, що в холодильнику Electrolux з'являється крига. У чому причина? Справа в ущільнювальних гумках, які згодом тверднуть і не можуть забезпечити холодильнику колишньої герметичності;
 • • Вихід з ладу температурного датчика. Його поломку легко можна діагностувати, якщо ваш холодильник різко став сильно морозити або ж у ньому постійно висока температура.

Наші майстри

Всі ці та багато інших поломок легко ремонтуються нашими фахівцями. Майстри постійно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє їм дуже значно підвищувати свій рівень як спеціалістів своєї справи, тому ми не боїмося, що вони не зможуть впоратися з тим чи іншим завданням, яке поставлено перед ними нашими клієнтами. До речі, той факт, що фахівці швидко справляються зі своєю роботою, дозволив нам значно скоротити ціни на наші послуги. Кількість замовлень така, що зменшення вартості ремонту холодильників Electrolux не впливає на прибуток. Тут же доречно сказати і про якість ремонту. Ми настільки впевнені в наших майстрах, що готові дати вам гарантію річної безперебійної роботи відремонтованої деталі. Якщо ж ми виявимося неправі і за рік із нею щось станеться, то ми готові знову відремонтувати ваш холодильник. Але цього разу вже повністю власним коштом!

Ми вирішили поламати систему та згадати добре забуте старе: тепер наш майстер сам приїде до вас. Просто погодьте з ним зручний час та дочекайтеся його. Весь ремонт відбуватиметься у вас вдома. Таким чином, ви заощаджуєте не лише свої гроші, а й час, які можна пустити у більш продуктивне русло.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.