Терміновий ремонт холодильників вдома

Ремонт холодильників Bosch у Києві

 • Ремонт холодильників Bosch будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Ремонт холодильників Bosch

Холодильники останнього покоління – це складні комп'ютеризовані системи. Які складаються з величезної кількості деталей. І згодом стає все складніше знайти майстра, який зможе розібратися в цих дивах технічної думки. Тому дуже важливо віддати свій холодильник у ремонтну майстерню, де його обслужать не лише правильно, а й якісно.

У нашому сервісному центрі працюють лише висококласні фахівці, які легко розберуться навіть у системі найскладніших холодильників. Найголовніша причина, чому майстри інших сервісних центрів відмовляються ремонтувати сучасні холодильники Bosch (Бош) – це наявність у останніх двох компресорів. Через таку будову системи досить легко заплутатися, який контур охолодження за що відповідає.

Але наші майстри завжди готові допомогти вам. Вони постійно підвищують власну кваліфікацію за рахунок практики та додаткових навчальних курсів. Це дає їм необхідні знання та досвід для того, щоб впоратися з ремонтом будь-якого холодильника Bosch.

Основні причини поломок холодильників Bosch

Холодильники Bosch вважаються найнадійнішими на сучасному ринку охолоджувального обладнання. Їх інженери вже протягом багатьох років намагаються збільшити надійність своїх автоматів за рахунок зменшення кількості деталей, що рухаються, застосування новітніх конструкційних матеріалів і вданню ще до деяких інженерних хитрощів. Особливо добре їм вдався блок живлення, який чудово справляється зі стрибками напруги та струму в наших електромережах. Але й їхні агрегати не обходяться без проблем. Нижче ми напишемо, що найчастіше ламається в холодильниках Bosch:

 • • Поява народу в морозильній камері. Це з тим, що рівень холодоагенту у системі з часом зменшується;
 • • Поломка цифрового температурного датчика, який краще відразу замінити на аналогову модель;
 • • Через кілька років експлуатації відшаровується ущільнювач на дверцятах холодильника та морозильній камері;
 • • У процесі неакуратної експлуатації може бути пошкоджений захисний пластик. Це призведе до зледеніння охолоджуючого контуру.

Майже не зустрічаються поломки компресора, оскільки Bosch встановлює дуже якісні двигуни у свої холодильники. Також, зрідка трапляються поломки електронних схем, але це зовсім рідкісний випадок.

Ремонт холодильників Bosch вдома

Ми категорично не радимо вам користуватися послугами ремонту холодильників Bosch у дешевих фірм. Замість того, щоб вірити низьким розцінкам, краще подумайте, що краще заплатити одного разу трохи більше або викликати майстра кожні півроку?

Ми є сертифікованим ремонтним центром холодильників Bosch, який містить у своєму штаті лише найкращих фахівців, здатних впоратися з будь-якою поломкою. Наші ціни трохи вищі, ніж у «фахівців у гаражі», зате ми відповідаємо за якість свого ремонту, тому даємо гарантію на виправлений вузол вашого холодильника. Якщо протягом року він знову поламається, то ми знову полагодимо цю частину повністю за власний рахунок!

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.