Терміновий ремонт холодильників вдома

Ремонт холодильників Ardo у Києві

 • Ремонт холодильників Ardo будь-яких моделей
 • Якісні запчастини
 • Безкоштовний виїзд додому
Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згоду проведе ремонт.
від 100 грн.

Ціни на ремонт холодильників

Вид робіт Ціна
Виїзд та діагностика 0 грн.
Виїзд та діагностика (при відмові від ремонту) 150 грн.
Виїзд за місто 10 грн/км
Заправка фреоном від 300 грн. Надіслати заявку
Усунення витоку холодоагенту від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна реле від 300 грн. Надіслати заявку
Заміна термостата від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна терморегулятора від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт електросхем від 380 грн. Надіслати заявку
Ремонт та заміна електросхем у блоці керування від 400 грн. Надіслати заявку
Ремонт випарника від 400 грн. Надіслати заявку
Заміна електронного датчика від 350 грн. Надіслати заявку
Заміна компресора від 800 грн. Надіслати заявку
Заміна ущільнювача на дверях від 500 грн. Надіслати заявку

Вказано базову вартість послуг без урахування ціни деталей

Ремонт холодильників Ardo

Холодильники марки Ardo не надто поширені у нас, а шкода. Їхні виняткові якості могли б вивести їх у лідери ринку. Чому ж холодильники Ardo такі чудові? Вся справа в їхній високій надійності та низькій ціні. Так, вони не сяють дизайнерськими вишукуваннями або супернизьким споживанням електроенергії. Н висока надійність з лишком перекриває ці недоліки.

Але, навіть у найнадійнішої техніки трапляються казуси. Тому й холодильники Ардо періодично ламаються. Так, це трапляється набагато рідше, ніж з усіма іншими агрегатами даної спрямованості, але факт залишається фактом. І ось тепер постає дуже актуальне питання: кому довірити ремонт наднадійного пристрою? З огляду на те, що у нас холодильники Ardo поширені дуже мало, можна вважати, що майстри-співвітчизники просто не мають досвіду в їх ремонті. Так, можна «виїхати» і на загальних знаннях, підкріплених великим досвідом, але чи це насправді так?

Холодильники Ardo мають низку конструкційних особливостей, які відрізняють їх від усіх інших пристроїв даного типу. Виходячи з цього, стає гранично ясно, що ремонтом холодильника Ардо повинен займатися фахівець. Причому такий, що має досвід ремонту продуктів саме цієї марки.

Спеціально для того, щоб розширити свій спектр послуг, ми періодично відправляємо наших майстрів на курси підвищення кваліфікації та форуми, присвячені ремонту холодильників. Нерідко вони бувають і на подібних заходах, які організовує компанія Ardo. Звідти вони приїжджають не лише з новими знаннями, а й із досвідом. Також потрібно помітити, що до нас періодично на ремонт потрапляють холодильники Ардо, тому майстри не забувають отримані знання і постійно їх застосовують, щоб якось виконати якісний ремонт саме вашого холодильника Ардо.

Основні причини поломки холодильників цього виробника полягають у наступному:

 • • Перестав працювати компресор;
 • • Забився випарник;
 • • Згоріла електроніка;
 • • Почав витікати фреон.

Всі ці проблеми нашим майстрам, що кажуть, «на один зуб». Ремонт буде проведено в найкоротші терміни, за розумною ціною, та ще й майстер ще й сам приїде до вас додому. Замовляйте ремонт холодильників Ardo тільки у нас. Довіртеся найкращим!

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.